Ceturtdiena, 18.04.2024
Laura, Jadviga

Sācies Lejaskurzemes novadu čempionāts basketbolā.

27.01.2015
    Kā jau  ierasts sākoties jaunam gadam, sākas arī Lejaskurzemes novadu čempionāts basketbolā. Pāvilostas novadu šajā turnīrā pārstāv divas komandas.Vērgale un Vērgale2.
    Komanda Vērgale spēlē pirmajā līgā, bet Vērgale2 - otrajā līgā. 19.janvārī Vērgales sporta namā tika aizvadītas arī pirmās spēles. Kā pirmie laukumā devās Vērgales2 basketbolisti, kuri sacentās ar Priekules komandu. Jau no pirmajām spēles minūtēm vadībā izvirzijās Vērgales2 komanda, kuri pēc pirmā puslaika bija vadībā ar rezultātu 42:21. Otrajā puslaikā nekas daudz nemainījās un palielinot spēles ātrumu palielinājās arī starpība spēles rezultātā. Pirmajā šīs sezonas spēlē Vērgales2 komanda izcīnija pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 100:56. Vērgales2 komandā lielisku spēli nodemonstrēja komandas līderis Kaspars Kviesis, kurš pretinieku grozā sabēra 27 punktus. Kā otrie laukumā izdāja Vērgales basketbolisti, kuriem pretī stājās Grobiņas komanda. Vērgales spēlētāji spēli iesāka miegaini nokļūstot iedzinējos pirmajā puslaikā ar rezultātu 23:36. Ja ar aizsardzību viss bija kārtībā, tad par uzbrukumu var teikt tikai pretējo. Spītīgi bumba negribēja krist grozā pat no labām metienu pozīcijām. Arī trešajā ceturtdaļā nedaudz labāki laukumā bija Grobiņas basketbolisti. Pēdējā ceturtdaļā Vērgales komandai izdevās izlīdzināt spēles rezultātu pateicoties Edgara Svikļa trīs tālmetieniem pēc kārtas. Tas arī bija lūzuma punkts spēlē. Spēle noslēdzās ar rezultātu 73:69 un laimīgu Vērgales izglābšanos. Par Vērgales komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andis Zariņš, kura rēķinā 19 punkti.