Ceturtdiena, 25.04.2024
Līksma, Bārbala

Pāvilostas novada basketbolistiem liels pārsvars pret SK "Kuldīgas Hercogs"

27.11.2014

23. novembrī Vērgales sporta namānorisinājās kārtējā Rietumu līgas Kurzemes radio līgas spēle starp Pāvilostas novada un SK "Kuldīgas Hercogs" komandām. Spēli daudz pārliecinošāk iesāka Pāvilostas novada basketbolisti un pirmo puslaiku noslēdza ar desmit punktu pārsvaru. Trešo ceturtdaļu pretikieki iesāka agresīvi un provicēja Mūsu basketbolistus uz konfliktu. Dažās no epizodēm likās, ka bez tā neiztikt, bet par laimi viss beidzās labi. Ar savu agresīvo spēli Kuldīgas basketbolisti divus punktus atspēlēja, bet ceturto ceturtdaļu visai pārliecinoši aizvadīja Pāvilostas novada basketbolisti un ceturtdaļu uzvarēja ar +20. Gala rezultātā uzvara ar rezultātu 99:68. Par spēles labākajiem spēlētājiem atzina Artūru Freimani no Pāvilostas novada un Jāni Ivanovski no Kuldīgas komandas. Skatītāju konkursā ceļazīmi uz finālu ieguva Dans Sils no Vērgales, kurš bija vienīgais no pieciem skatītājiem, kas raidīja bumbu grozā no centra.

Pāvilostas novads -  SK "Kuldīgas Hercogs" 99:68 (23:14, 25:21, 22:24, 29:9)

Pāvilostas novads: Freimanis 20, R.Kabiņeckis 19, K.Kabiņeckis 14, Liepiņš 13, Sviklis 10, Zariņš 9, Semenkovs 8, Ķudis 6.

SK "Kuldīgas Hercogs": Ivanovskis 21, Hercenbergs 18, Osis 16, Zatlers 6, Eglītis 2, Lagzdiņš 2.