Ceturtdiena, 25.04.2024
Līksma, Bārbala

Pāvilostas novada basketbolistiem zaudējums pret "Baltijas ekspreša" komandu

27.10.2014
   Trešdien, 22. oktobrī, plkst.20:00 Ventspils olimpiskajā centrā Pāvilostas novada basketbolisti pirmajā izbraukuma spēlē tikās ar pēdējo trīs sezonu uzvarētāju "Baltijas ekspreša" komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 82:70.
   Jau no pirmajām minūtēm Ventspils basketbolisti izvirzījās vadībā ar 8:0 un turpināja audzēt pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām. Mājinieki apdraudēja grozu no visām pozīcijām un spēlēja praktiski bez kļūdām. Otrajā ceturtdaļā Pāvilostas novada basketbolisti ieskrējās un samazināja rezultāta starpību uz tablo. Trešajā ceturtdaļā risinājās līdzīga spēle uz ko arī norādija  ceturtdaļas rezultāts 17:17. Arī ceturtajā ceturtdaļā notika sīva spēkošanās, bet tuvāk par deviņu punktu starpību Ventspilnieki nepielaida un izcīnija otro uzvaru divās spēlēs. Par spēles vērtīgākajiem spēlētājiem atzina Artūru Freimani (Pāvilostas novads) un Kārli Lasmani ("Baltijas ekspesis").
  Nākošo spēli Pāvilostas novada komanda aizvadīs 1. novembrī plkst. 14:00, kad Vērgales sporta namā tiks uzņemta SK"Kandava" komanda. Visi laipni aicināti atbalstīt komandas!
 Baltijas ekspresis - Pāvilostas novads 82:70 (30:15,17:21,17:17,18:17).
   Pāvilostas novads - Zariņš 16 punkti, Tiškus 15 punkti, Sviklis11 punkti, Liepiņš 11 punkti, Freimanis 6 punkti, Lūsis 5punkti, K. Kabiņeckis 4 punkti, Semenkovs 2 punkti.
   Baltijas ekspresis -  Lasmanis 28 punkti, Gredzens 13 punkti, Šilbergs 11 punkti, Zemelis 11 punkti, Rodiņš 9 punkti, Delvers 8 punkti, Otto 2 punkti.