Ceturtdiena, 25.04.2024
Līksma, Bārbala

Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā 2021

02.08.2021

17. jūlijā Pāvilostas tenisa kortā notika Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā 1. posms. Turnīrā piedalījās vienpadsmit dalībnieki - divas sievietes un deviņi vīrieši.

Izspēlējot mačus visas dienas garumā, par 1. posma uzvarētāju kļuva Aivars Žimants, 2.vietā ierindojās Artūrs Bērziņš, bet 3.vietu ieguva Ivo Jaunzems.

No kreisās - 1. posma uzvarētājs Aivars Žimants, 3.vieta Ivo Jaunzemam, bet 2.vietu ieguva Artūrs Bērziņš.

31. jūlijā Pāvilostas tenisa kortā notika Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā 2. posms. Turnīrā piedalījās 13 vīri un 4 sievas.

Izspēlējot savstarpējos mačus katram ar katru, par 2. posma uzvarētāju kļuva Roberts Ķelpis (Rīga), 2.vietā ierindojās Jānis Krastiņš (Rīga), bet 3.vietā palika Ints Putniņš no Rīgas. Pēc aizvadītiem  diviem posmiem līderu pozīcijā ir Aivars Žimants un Sandis Bieriņš ar 14 punktiem, viņiem seko Artūrs Bērziņš un Roberts Ķelpis  ar 10 punktiem.

Trešais noslēguma posms notiks 28. augustā.

No kreisās - 2.vietā ierindojās Jānis Krastiņš (Rīga), 2. posma uzvarētāju kļuva Roberts Ķelpis (Rīga) un 3.vietā palika Ints Putniņš no Rīgas.

Pāvilostas atklātā čempionāta tenisā 2021  noslēdzošais jeb 3.posms notika 28. augustā un tajā  piedalījās 13 dalībnieki - viena sieviete un divpatsmit vīrieši.

Izspēlējot savstarpējos mačus, par 3. posma uzvarētāju kļuva Kaspars Auslands no Rīgas, 2. vietā ierindojās Ivo Jaunzems no Pāvilostas, bet 3. vietu ieguva Māris Lauders no Rīgas.

Saskaitot aizvadīto trīs posmu iegūtos punktus, ar 17 punktiem par Pāvilostas atklātā čempionāta tenisā 2021 uzvarētāju kļuva Aivars Žimants no Pūres, ar 17 punktiem 2.vietā ierindojās Ivo Jaunzems no Pāvilostas, bet ar 16 punktiem godpilno 3.vietu ieguva Sandis Bieriņš no Priekules.

Kopā čempionātā piedalījās 26 dalībnieki - 6 sievietes un 20 vīrieši.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā un uz tikšanos nākamajā 2022. gada sezonā!

Pāvilostas sporta organizators Aldis Barsukovs

3. posma 2. vietas ieguvējs Ivo Jaunzems no Pāvilostas

par 3. posma uzvarētāju kļuva Kaspars Auslands no Rīgas

Čempionāta kopvērtējumā ar 16 punktiem godpilno 3.vietu ieguva Sandis Bieriņš no Priekules.

Kopvērtējumā ar 17 punktiem 2.vietā ierindojās Ivo Jaunzems no Pāvilostas

No kreisās: čempionāta uzvarētājs Aivars ŽIMANTS, čempionāta 2.vietas ieguvējs Ivo Jaunzems, 3. posma 3. vietas ieguvējs Māris Lauders, čemionāta 3. vietas ieguvējs Sandis Bieriņš un 3. posma uzvarētājs Kaspars Auslands no Rīgas