Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Aizvadīts ikgadējais Zvejnieku svētku pludmales futbola un volejbola čempionāts

Aizvadīts ikgadējais Zvejnieku svētku pludmales futbola un volejbola čempionāts

02.08.2021

     Zvejnieku svētku pludmales futbola turnīrs norisinājās 10. jūlijā Pāvilostas Dienvidu pludmalē un tajā piedalījās četras komandas: “Ēdole 1”, “Ēdole 2”, “Caljan” no Liepājas un Pāvilostas komanda. Izspēlējot riņķi katrai komandai ar katru, rezultāti sekojoši:

  • “Pāvilosta” –“Caljan”, ar rezultātu 1:1pēcspēles sitienos uzvarēja Pāvilostas komanda ar rezultātu 3:2
  • “Ēdole 1”- “Ēdole 2”, rezultāts 6:0
  • “Ēdole 2”- “Caljan”, rezultāts 0:4
  • “Pāvilosta”-“Ēdole 1”, rezultāts 1:2
  • “Ēdole 1”-“Caljan”, rezultāts 3:2
  • “Ēdole 2”- “Pāvilosta”, rezultāts 0:6

      Pēc punktu apkopojuma, 1. vietā ierindojās komanda “Ēdole 1”, 2. vietu izcīnīja Pāvilostas komanda, 3. vietā ierindojās komanda “Caljan” un 4. vietāpalika komanda “Ēdole 2”.

     Pāvilostas komandā spēlēja: Matīss Eihvalds, Ivo Jaunzems, Arvis Barsukovs, Jānis Stonis, Kristaps Jansons, Kristers Grundmanis, Toms Stepiņš, Kristers Cābelis un Aldis Barsukovs.

      Paralēli futbola mačiem turpat Dienvidu pludmalē norisinājās arī Zvejnieku svētku pludmales volejbola turnīrs, kurā piedalījās septiņas komandas, no kurām 3 bija vīriešu komandas - “KK Kurss 1”, “KK Kurss 2” un “Stonis/Pirktiņš”, viena sieviešu komanda - “Beach Box”, un trīs jauktās komandas – “Ronīši”, “Urbīši” un “Durbe”.

        Izspēlējot apli katra komanda ar katru, rezultāti sekojoši: 1.vietā ierindojās “Ronīši” no Aizputes, kurā spēlēja Raičela Rone un Zintis Ronis. 2.vietu ieguva komanda ,,Beach Box” no Rīgas. Komandā spēlēja Gerda Šnore un Alise Eksta. Savukārt 3. vietu saņēma komanda “Stonis/Pirktiņš” no Dunalkas un Vērgales. Komandā spēlēja Edgars Stonis un Valters Pirktiņš.

 

Pāvilostas sporta organizators Aldis Barsukovs

Foto: M. Kurčanova

1. vietas ieguvēji - komanda "Ēdole 1"

3. vietas ieguvēji - komanda “Caljan”

2. vietas ieguvēji - Pāvilostas komanda

pludmales volejbola turnīra uzvarētāji ( no kreisās) -

2.vietas ieguvējas - komanda "Beach Box” no Rīgas, mača uzvarētāji - komanda “Ronīši” no Aizputes, un 3. vietas ieguvēji -  komanda “Stonis/Pirktiņš” no Dunalkas un Vērgales.

 

 

« Atpakaļ