Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Pāvilostas novada sporta dienās valda sportiskais sacensību gars

Pāvilostas novada sporta dienās valda sportiskais sacensību gars

03.03.2020

       Pāvilostas sporta zālē trīs dienu garumā tika aizvadītas ikgadējās Pāvilostas novada sporta dienas – piektdienā tika aizvadītas spraigas un emocionālas spēles mačos par ceļojošo kausu basketbolā, sestdienas rīts iesākās ar volejbola spēlēm, bet vēlāk pēcpusdienā zālē pulcējās futbola komandas un to atbalstītāji. Savukārt svētdienas agrais rīts iesākās ar individuālajām spēlēm zolītē, šautriņās, tenisā, dambretē, šahā un novusā.

      Pāvilostas novada sporta dienas atklāja piektdienā, 28. februārī, ar basketbola spēlēm, sporta organizatoram Aldim Barsukovam vēlot visiem veiksmi un izdošanos.

         Par ceļojošo kausu  un godalgotajām vietām šogad cīnījās piecas basketbola komandas. Basketbola turnīrā piedalījās piecas komandas: “Tīģeri”, “Pāvilosta”, “Kreiļi”, “Jūrkalne” un “Vērgale”. Arī vecuma ziņā jaunākā basketbola komanda “Tīģeri” drosmīgi stājas pretī pieredzējušajai Vērgales komandai. Jaunie puikas nebija gatavi padoties un rādīja ļoti labu basketbola spēli. Izspēlējot spēles katrai komandai ar katru,  rezultāti sekojoši: “Pāvilosta” – “Jūrkalne”, ar rezultātu 51:24 uzvarēja “Pāvilosta”. “Tīģeri” – “Vērgale”, ar rezultātu 26:50 uzvarēja “Vērgale”, Loti līdzvērtīgas komandas bija Pāvilostas “Kreiļi” un “Jūrkalne”, kur spēlē ritēja punkts punktā, taču ar rezultātu 31:29 uzvarēja “Kreiļi”, “Pāvilosta” – “Tīģeri”, ar rezultātu 47:38 uzvarēja “Pāvilosta”, “Kreiļi” – “Vērgale”, ar rezultātu 32:47 uzvarēja “Vērgale”, “Tīģeri” – “Jūrkalne”, ar rezultātu 16:36 uzvarēja “Jūrkalne”, “Pāvilosta” – “Kreiļi”, ar rezultātu 45:33 uzvarēja “Pāvilosta”, “Vērgale” – “Jūrkalne”, ar rezultātu 47:24 uzvarēja “Vērgale”, “Kreiļi” – “Tīģeri”, ar rezultātu 41:20 uzvarēja “Kreiļi” un “Vērgale” – “Pāvilosta”, ar rezultātu 51:43 uzvarēja “Vērgale”.

         Spēles noslēdzās īsi pirms pusnakts, un saskaitot uzvaru un zaudējumu skaitu, vietu sadalījums sekojošs: 1.vietā ierindojās komanda “Vērgale”, kas ceļojošo kausu basketbolā aizveda sev līdzi un savā īpašumā paturēs gadu, 2. vietu ieguva komanda “Pāvilosta”, 3.vietā palika komanda “Kreiļi”, 4.vieta šogad pērnā gada uzvarētājiem- komandai “Jūrkalne” un 5.vietā palika jaunākā komanda, bet ļoti perspektīvie spēlētāji - “Tīģeri”.

       Vērgales komandā spēlēja: Edgars Sviklis, Edgars Sils, Raivis Kabiņeckis, Kristaps Kabiņeckis, Dāvis Pirtnieks, Guntis Reteris, Kristaps Jegoruškins, Andris Laumanis, Lauris Pirktiņš un Dzintars Semenkovs.

        Pāvilostas komandā spēlēja: Einārs Vārsbergs, Arvis Pētermanis, Artis Zalonskis, Henrijs Tomilovs, Endijs Klaks, Kristaps Klaks un Ingus Silavs.

       Komandā “Kreiļi” spēlēja: Kristers Cābelis, Krišs Rudzājs, Elvis Vīgants, Edgars Ķipsts, Ivo Jaunzems, Gints Šulcs un Leo Kiričenko.

         Pēc spraigajām basketbola spēlēm piektdienā, nākamā dienā Pāvilostas sporta zālē pulcējās volejbola spēlētāji. Šogad turnīrā par ceļojošo kausu volejbolā cīnījās 5 komandas – pērnā gada uzvarētāji “Alejas”, “AC un Co”, “Mana mutere”, “Gandrīz Pāvilosta” un “Vērgale”. Arī šogad volejbola komandu spēku samērs bija ļoti līdzvērtīgs, spēlēs pārsvaru gūstot vien ar dažu punktu starpību. Līdz pat spēļu beigām neviena komanda nebija izvirzījusies “līderos”. Tikai pēc spēļu punktu saskaitīšana parādīja uzvarētājus.  Izspēlējot savstarpējās spēles katrai komandai ar katru, rezultāti sekojoši: “Alejas” – “Mana mutere”, ar rezultātu 0:2 uzvarēja “Mana mutere”, “Vērgale” – “AC un Co”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Vērgale”, “Gandrīz Pāvilosta” – “Mana mutere”, ar rezultātu 2:1  uzvarēja “Gandrīz Pāvilosta”, “Alejas” – “Vērgale”, ar rezultātu 0:2 uzvarēja “Vērgale”, “Gandrīz Pāvilosta” –  “AC un Co”, ar rezultātu 0:2 uzvarēja “AC un Co”, “Vērgale” -  “Mana mutere”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Vērgale”, “Alejas” – “Gandrīz Pāvilosta”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Alejas”, “AC un Co” – “Mana mutere”, ar rezultātu 1:2  uzvarēja “Mana Mutere”, “Gandrīz Pāvilosta” – “Vērgale”, ar rezultātu 0:2 uzvarēja “Vērgale”, “AC un Co” – “Alejas”, ar rezultātu 2:1 uzvarēja “AC un Co”. Pēdējā speļē notika sīva cīņa starp “AC un Co” un  “Alejas” par 3. un 4. vietu. Spēle ritēja punkts punktā un pat līdz spēles beigām nebija īsti zināms, kura komanda ierindosies 3. vietā. Bet rezultāti sekojoši: 1.vietu un ceļojošo kausu volejbolā saņēma komanda “Vērgale”, 2. vietā ierindojās komanda “Mana mutere”, bet godpilno 3.vietuar viena punkta pārsvaru izcīnīja komanda “AC un Co”, 4.vietā palika komanda “Alejas” un 5.vietā – “Gandrīz Pāvilosta”.

        Vērgales komandā spēlēja: Valters Pirktiņš, Harijs Aniņš, Dzintars Semenkovs, Toms Pirktiņš, Māris Blūms, Arta Ēberliņa un Paula Salmiņa.

        Komandā “Mana mutere” spēlēja: Endijs Klaks, Kristaps Klaks, Vendija Pētermane, Kate Štokmane, Henrijs Tomilovs, Arvis Pētermanis, Toms Ārbergs un Markus Lazukins.

       Komandā “AC un Co” spēlēja: Kristers Cābelis, Edgars Stonis, Krišs Rudzājs, Terēze Cābele, Elvita Freidenfelde un Andris Cābelis.

       Turpinājumā notika Ceļojošā kausa izcīņā telpu futbolā, kurā piedalījās četras komandas – “Labākie”, “Un tā tālāk”, “AC veterāni” un “Zibenīgie”. Ik gadu arī zāles futbola spēlēs tiek aizvadītas emocionālā un spraigā gaisotnē, arī šīs gads nebija izņēmums. Komandām sekoja gan neticamas veiksmes brīži, gan gluži nesaprotamas neizdošanās. Izspēlējot spēles katrai komandai ar katru, rezultāti šādi: “Zibenīgie” – “AC veterāni”, ar rezultātu 0:5 uzvarēja “AC veterāni”, “Labākie” – “Un tā tālāk”, ar rezultātu 0:7 uzvarēja “Un tā tālāk”, “Un tā tālāk” – “AC veterāni”, ar rezultātu 5:3 uzvarēja “Un tā tālāk”, “Zibenīgie” – “Labākie”, ar rezultātu 2:3 uzvarēja “Labākie”, “Labākie” – “AC veterāni”, ar rezultātu 3:4 uzvarēja “AC veterāni”, “Un tā tālāk” – “Zibenīgie”, ar rezultātu 6:2 uzvarēja “Un tā tālāk”.

       Jau vēlā vakarpusē savstarpējās spēles bija noslēgušās un varēja notikt apbalvošana. Šogad ceļojošo kausu zāles futbolā un 1. vietu ieguva komanda “Un tā tālāk”, 2.vietā ierindojās komanda “AC veterāni”, 3. vietā  palika komanda “Labākie”, bet 4. vieta komandai “Zibenīgie”.

         Komandā “Un tā tālāk” spēlēja: Ivo Jaunzems, Artis Zalonskis, Aldis Barsukovs, Arvis Barsukovs, Matīs Eihvalds un Guntis Balodis.

       Komandā “AC veterāni” spēlēja: Andris Cābelis, Mareks Božis, Alvis Deviņš, Aivars Mūrnieks, Gunārs Gringergs, Oskars Kadeģis, Vilnis Brikmanis un Māris Ilsters.

       Komandā “Labākie” spēlēja: Gints Šulcs, Kristers Cābelis, Toms Podziņš, Ilmārs Šnore, Klāvs Pauls Vējkājs un Jānis Grundmanis.

        Pāvilostas novada sporta dienu noslēdzošā, trešā diena notika svētdienā, 1. martā, uz individuālo sporta veidu spēlēm pulcējot vairāk kā 40 novada iedzīvotāju. Prieks, ka šogad sporta spēlēs piedalās daudz Vērgales pagasta iedzīvotāji.

        Kā ik gadu lielākais dalībnieku skaits ir tenisā, novusā un šautriņu mešanā, bet dambreti un šahu spēlē tie sportisti, kas labi pieprot un pārzin šo sporta veidu. Arī zolītes spēlē šogad 8 spēlētāji, kuri par godalgoto vietu sadalīju cīnījās līdz vēlai pēcpusdienai.

         Vairāk kā četru stundu garumā sportisti piedalījās dažādos sporta veidos, bet vietu sadalījums sekojošs:

Šautriņu mešana meitenes: 1.vietā Samanta Zveja, 2.vietā Monta Tumpele, 3.vietā Airita Barsukova. Zēni: 1.vietā Ralfs Laumanis, 2.vietā Kristiāns Roberts Gertsons un 3.vieā Edgars Kravecs. Sievas:1.vietā Arita Mūrniece, 2.vietā Aija Barsukova un 3.vietā Laila Priedola. Vīri: 1.vietā Ivo Jaunzems, 2.vietā Kārlis Rudzājs un 3.vietā Andris Barānovs.

Novuss zēni: 1.vietā Markuss Lazukins, 2.vietā Ralfs Laumanis, 3.vietā Roberts Vērnieks. Sievas: 1.vietā Rudīte Bērziņa. Vīri:1.vietā Artūrs Jakubauskis, 2.vietā Andris Laumanis un 3.vietā Andris Barānovs

Šahs zēni: 1.vietā Jānis Ūdriņš, 2.vietā Reinis Zaļkalns un 3.vietā Mikus Vīgants. Pieaugušie: 1.vietā Rudīte Bērziņa, 2.vietā Zintis Vīgulis un 3.vietā Klāvs Pauls Vējkājs.

Dambrete zēni: 1.vietā Roberts Vērnieks, 2.vietā Markuss Lazukins un 3.vietā Mikus Vīgants. Sievas:1.vietā Rudīte Bērziņa. Vīri: 1.vietā Zintis Vīgulis, 2.vietā Aigars Bērziņš un 3.vietā Andris Blūms.

Galda Teniss meitenes: 1.vietā Samanta Zveja, 2.vietā Airita Barsukova, 3.vietā Adelīna Brūkle. Zēni: 1.vietā Jānis Ūdriņš, 2.vietā Kristiāns Roberts Gertsons, 3.vietā Daniels Dolgijs. Sievas: 1.vietā Laila Priedola, 2.vietā Aija Barsukova, 3.vietā Arita Mūrniece. Vīri: 1.vietā Uldis Kristapsons, 2.vietā Guntis Balodis un 3.vietā Ivo Jaunzems.

Zolīte: 1.vietā Uģis Zaļkalns, 2.vietā Vilnis Grigorjevs un 3.vietā Dainis Klaks.

 

      Liels paldies Ilvai Bunkai, Sārai Vezjukai, Andrai Lankai, Evitai Jakovļevai par sacensību protokolēšanu, bet Ralfam un Andrim Laumaņiem par palīdzību šautriņu turnīra aizvadīšanā.

       Paldies sporta zāles apkopējai Ludmilai Vasinai par sporta zāles uzkopšanu sacensībām ārpus sava darba laika.

        Liels paldies visiem sportistiem par piedalīšanos Pāvilostas novada sporta dienās un uz tikšanos pēc gada nākamajās sporta spēlēs.

 

Sporta organizators Pāvilostā Aldis Barsukovs

un sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova

 

Foto: M. Kurčanova

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

Pāvilostas novada sporta dienas 2020

1.DIENA (28.02.2020.)

2.DIENA (29.02.2020.)

3. DIENA (01.03.2020.)

 

 1.vietas un ceļojošo kausu basketbolā ieguvēji komanda “Vērgale”

arī ceļojošo kausu volejbolā un 1.vietu saņēma komanda “Vērgale”

ceļojošo kausu zāles futbolā un 1. vietu ieguva komanda “Un tā tālāk” no Pāvilostas (Foto: I. Bunka)

svētdienas rītā uz individuālajām sporta spēlēm pulcējās vairāk kā 40 sportistu

 

« Atpakaļ