Sestdiena, 27.04.2024
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā 2019

03.09.2019

Pāvilostas atklātais čempionāts 2019 notika visu vasaru, četros posmos, divās vecuma grupās.

Čempionāta nolikums nosaka, ka par posma uzvaru sportists iegūst  10 punktus, par 2. vietu 9 punktus utt.

1.posms notika 1. jūnijā. Grupā “dalībnieki līdz 16 gadiem” piedalījās divi sportisti. Izspēlējot savstarpējās spēles, par posma uzvarētāju kļuva Jānis Ūdriņš, bet 2.vietā ierindojās Klāvs Pauls Vējkājs (abi sportisti ir no Pāvilostas). Grupā “dalībnieki virs 16 gadiem” jeb pieaugušo grupā piedalījās 12 dalībnieki. Izspēlējot savstarpējās spēles, par  1.posma uzvarētāju kļuva Stefans Birznieks (Rīga), 2.vietā Miķelis Birznieks (Rīga), bet 3.vietā ierindojās Jānis Štokmanis no Pāvilostas.

Nākamais jeb 2.posms notika 29.jūnijā. Šoreiz grupā “dalībnieki līdz 16 gadiem” jeb bērnu grupā piedalījās trīs dalībnieki. Par turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Ūdriņš, 2.vietā atstājot Klāvu Paulu Vējkāji, bet 3.vietā palika Marta Lazdovska no Rīgas. Savukārt pieaugušo grupā piedalījās 12 dalībnieki. Izspēlējot aizraujošus tenisa mačus, par 2.posma uzvarētāju kļuva Laura  Ozola no Rīga, bet 2.vietā palika Andris Bērziņš no Pāvilostas, savukārt 3.vietā ierindojās Roberts Rumba no Rīgas.

3.posms notika 27.jūlijā. Arī šoreiz bērnu turnīrā piedalījās trīs dalībnieki. Par posma  uzvarētāju kļuva Aļona Aļeņīčeva (Maskava), 2.vietā palika Jānis Ūdriņš, bet 3.vietu ieguva Klāvs Pauls Vējkājs. Pieaugušo turnīrā iedalījās 11 dalībnieki. Par  3.posma uzvarētāju kļuva Rinalds Jankovskis no Priekules, 2.vieta Andrim Bērziņam, bet 3.vietā ierindojās Aldis Barsukovs.

Noslēdzošais 4.posms notika 24.augustā. Bērnu grupā piedalījās trīs dalībnieki. Par posma uzvarētāju kļuva Edvards Ķeņģis no Rīgas, 2.vietā ierindojās Jānis Ūdriņš no Pāvilostas, bet  3.vietā palika Markus Krastiņš no Rīgas. Savukārt pieaugušo grupā  piedalījās 13 dalībnieki. Par 4.posma uzvarētāju kļuva Laura Ozola no Rīgas, 2.vieta Sandim Bieriņam no Priekules, bet 3.vietā palika Māris Lauders no Rīgas.

Saskaitot aizvadīto posmu punktus, par Pāvilostas čempionu 2019 grupā “dalībnieki līdz 16 gadiem” kļuva Jānis Ūdriņš ar 38 punktiem, 2.vietā  ierindojās Klāvs Pauls Vējkājs ar 26 punktiem, bet 3.vietā palika Edvards Ķeņģis ar 10 punktiem. Savukārt grupā “dalībnieki virs 16 gadiem” par Pāvilostas atklātā čempionāta 2019 uzvarētāju kļuva Andris Bērziņš ar 31 punktu, 2.vietā ierindojās Sandis Bieriņš ar 26 iegūtiem punktiem, bet 3.vietu ieguva Arturs Bērziņš ar 22 iegūtiem punktiem.

Kopumā pieaugušo grupā piedalījās 22 sportisti, bet bērnu grupā - 6 dalībnieki.

Liels paldies visiem tenisa cienītājiem par piedalīšnos čempionātā un uz tikšanos nākamajā sezonā!