Sestdiena, 27.04.2024
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

PĀVILOSTAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS TENISĀ 2018

05.09.2018

Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā norisinājās visu vasaru, četros posmos. Čempionāts notika divās vecuma grupās – bērni līdz 16 gadiem un pieaugušo grupa.

Pirmā posmā bērnu grupā piedalījās divi spēlētāji, kur, izspēlējot savstarpējos mačus, par 1. posma uzvarētāju kļuva Janis Ūdriņš, savukārt 2.vietā ierindojās Klāvs Pauls Vējkājs. Pieaugušo grupā pirmajā posma piedalījās astoņi dalībnieki. Izspēlējot turnīru, par 1. posma uzvarētāju kļuva Sandis Bieriņš, 2.vieta ierindojās Aivars Žimants, bet 3.vieta tika Artūram Bērziņam.

Otrajā posmā piedalījās četri mazākie tenisa spēlētāji. Posmu uzvarēja Klāvs Kaņepe, 2.vietā ierindojās Jānis Ūdriņš, bet 3.vieta Klāvs Pauls Vējkājs. Pieaugušo grupā 2. posmā piedalījās deviņi dalībnieki. Posmu uzvarēja Aivars Žimants, 2.vietā Sandis Bieriņš, 3.vietā Artūrs Bērziņš.

Trešā posmā piedalījās trīs bērni, par posma uzvarētāju kļūstot Stefanam Birzniekam, 2.vieta Klāvs Pauls Vējkājs, 3.vietā Jānis Ūdiņš. Savukārt pieaugušo grupā 3.posmā piedalījās desmit dalībnieki. Posmu uzvarēja Miķelis Birznieks, 2.vieta Jānis Štokmanis, 3.vietā Sandis Bieriņš.

Noslēdzošajā ceturtajā posmā  piedalījās četri bērnu grupas dalībnieki. Posmu uzvarēja Jānis Ūdriņš, 2.vieta Aļona Aļeņičeva, 3.vietā Markuss Krastiņš. Pieaugušo grupā 4. posmā piedalījās piecpadsmit dalībnieki. Posmu uzvarēja Jānis Krastiņš, 2.vietā Valdis Siliņš, 3.vietā Vjačeslavs Aļeņičevs.

Summējot aizvadīto četru posmu iegūtos punktus, bērnu grupā par Pāvilostas 2018. gada atklātā čempionāta tenisā uzvarētāju kļuva Jānis Ūdriņš ar 37 punktiem, 2. vietā ierindojās Klāvs Pauls Vējkājs ar 34 punktiem. Savukārt 3.vieta netika piešķirta, jo pārējie dalībnieki bija piedalījušies tikai vienā posmā, neiegūstot nepieciešamo punktu skaitu.

Pieaugušo grupā par Pāvilostas 2018. gada atklātā čempionāta tenisā uzvarētāju kļuva Sandis Bieriņš ar 34 punktiem, 2. vietā Artūrs Bērziņš ar 28 punktiem, 3.vietā Andris Bērziņš ar 23 punktiem.

Sportistu vārdā liels paldies tenisa atbalstītājiem Aivaram Žimantam par saldumiem un Andrejam Stepčenko par dāvanām.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos turnīrā un uz tikšanos nākamajā sezonā.

Sporta organizētājs Pāvilostā,

Aldis BARUKOVS

(no labās), bērnu grupas Otrā posma uzvarētājs Klāvs Kaņepe, 3.vietas ieguvējs Klāvs Pauls Vējkājs un 2.vietas - Jānis Ūdriņš.

(no kreisās) tenisa maču organizētājs Aldis Barsukovs, pieaugušo grupas Otrā posma uzvarētājs Aivars Žimants, 3.vietas ieguvējs Artūrs Bērziņš, posma spēlētāji Aldis Bērziņš un Jānis Štokmanis, un 2.vietas ieguvējs Sandis Bieriņš.