Ceturtdiena, 25.04.2024
Līksma, Bārbala

PĀVILOSTAS NOVADA CEĻOJOŠAIS KAUSS GALDA TENISĀ

02.01.2018

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī Pāvilostas vidusskolas sporta zālē notika Pāvilostas novada ceļojošais kauss galda tenisā.

Jauniešu grupā līdz 16 gadiem turnīrā piedalījās pieci dalībnieki. Izspēlējot savstarpējos mačus, par turnīra uzvarētāju un ceļojošā kausa īpašnieku  uz gadu kļuva Kristiāns Roberts GERTSONS, 2.vietā ierindojās Klāvs Pauls VĒJKĀJS, bet 3.vietā - Rihards ĶEPSNIS.

Pieaugušo grupā turnīrā piedalījās piecas sievietes un desmit vīrieši. Izspēlējot savstarpējos mačus, par turnīra uzvarētāju un ceļojošā kausa īpašnieci uz gadu starp sievietēm kļuva Aija BARSUKOVA, 2. vietā - Aivita BARSUKOVA, bet 3.vietā ierindojās Arita MŪRNIECE.

Pieaugušo grupā starp vīriešiem, izspēlējot katram dalībniekam ar katru, par turnīra uzvarētāju un ceļojošā kausa īpašnieku  uz gadu kļuva Ainars GIERKENS, 2.vietā Sandis BIERIŅŠ un 3.vietā Aldis BARSUKOVS.

Paldies visiem galda tenisa cienītājiem par piedalīšanos sacensībās!
   2018. gada 3. februārī Pāvilostas vidusskolas sporta zālē notiks Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā. Sacensību nolikums būs pieejams  Pāvilostas mājas lapā.

sporta organizators Pāvilostā Aldis Barsukovs

Kausa īpašnieks uz gadu - Kristiāns Roberts GERTSONS, 2.vietā ierindojās Klāvs Pauls VĒJKĀJS, bet 3.vietā Rihards ĶEPSNIS

1. vieta un ceļojošais kauss - Aijai BARSUKOVAI, 2. vietā Aivita BARSUKOVA, bet 3.vietā Arita MŪRNIECE

Ceļojošā kausa guvējs Ainars GIERKENS, 2.vietā Sandis BIERIŅŠ un 3.vietā Aldis BARSUKOVS