Ceturtdiena, 18.04.2024
Laura, Jadviga

Basketbola komanda "Pāvilostas novads" turpina spēles Rietumu līgā

21.11.2017

Rietumu līgas trešās kārtas spēlē 10. novembrī Vērgales sporta namā “Pāvilostas novada” komanda uzņēma principiālos pretiniekus “LPPP/Nīca” komandu. Abas komandas uz spēli bija ieradušās ne savos labākajos sastāvos, tāpēc bija gaidāma līdzīga spēle. Jau spēles pirmās minūtes apliecināja pretējo. Mūsu spēlētāji spēli iesāka ar ātru basketbolu un izvirzījās drošā vadībā, pirmo puslaiku uzvarot ar 18 punktu pārsvaru. Otrā puslaikā nekas nemainījās un spēli pārliecinoši ar rezultātu 80:54 uzvarēja komanda “Pāvilostas novads”. Pateicoties šai uzvarai, mūsu komanda turnīra kopvērtējumā ieņem 2. vietu, atpaliekot tikai no nākamiem pretiniekiem BK “Tukums” komandas. Skatītāju konkursā ceļazīmi uz finālu ieguva spēles tiesnesis Jānis Sudmalis. Labākais spēlētājs komandā “Pāvilostas novads” bija Artūrs Freimanis ar 17 punktiem, bet komandā “LPPP/Nīca” -  Raivis Kalējs ar 26 punktiem.

Rietumu līgas ceturtās kārtas spēlē Ventspilī 28. novembrī “Pāvilostas novada” komanda spēlēja ar “Bērzi/Plus Ventspils” komandu. Abas komandas spēli uzsāka nervozi, bet labāki pirmajāspēles nogrieznī bija pretinieki. Otrajā puslaikā viss mainījās. Mūsu basketbolisti ģērbtuvē bija spējuši izvērtēt spēles pirmajā pusē pieļautās kļūdas, spēja pietuvoties pretiniekiem un izvirzīties vadībā. Beigās tika izcīnīta kārtējā uzvara ar rezultātu 104:90. Labākie spēlētāji komandā “Pāvilostas novads” bija Jurģis Muskats ar 23 punktiem un komnadā “Bērzi/Plus Ventspils”  - Jānis Zemels un Matīss Gredzens abiem pa 25 punktiem.

Arī nākamā kārtā Vērgales sporta namā bija jāspēlē pret “Bērzi/Plus Ventspils” komandu. Šoreiz viss bija pretēji Ventspilī notikušajai spēlei. Sākumā mūsējie izvirzījās drošā vadībā ar +12 punktiem. Spēles otrajā pusē ventspilnieki ieslēdza savu "punktu mašīnu" un, uzbrūkot grozam ar augstu precizitāti no trīspunktu distances, pietuvojās mūsējiem un izvirzījās vadībā. Spēles beigu rezultāts 100:94, šoreiz uzvarot pretiniekiem. Pretinieku centra spēlētājs Jānis Andersons realizēja 8 precīzus tālmetienus (26 punkti). Labākie spēlētāji komandā “Pāvilostas novads” bija Niks Lagzdiņš 20 ar punktiem un komandā “Bērzi/Plus Ventspils”  - Jānis Zemels ar 29 punktiem.

Rietumu līgas Kurzemes radio līgas basketbola čempionātā janvāra mēnesī ir izspēlētas visas otrā apļa spēles. “Pāvilostas novads” komanda šajās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Vienīgajā  7.kārtas mājas spēlē Vērgalē ar rezultātu 116:69 tika pārspēta Liepājas sporta spēļu skolas komanda, kuras sastāvā spēlēja vairāki spēlētāji no BK "Betsafe/Liepāja" komandas. Šajā spēlē lielu lomu mūsu komandā spēlēja centra spēlētāji, kurus pretiniekam bija grūti apturēt groza apakšā. Rezultatīvākais spēlētājs “Pāvilostas novads”  komandā: Andis Zariņš ar 33 punktiem.

Pārējās trīs otrā apļa spēles tika aizvadītas izbraukumā. Pirmajā spēlē Nīcā tika spēlēts pret vietējo LPPP/Nīca komandu. Šajā spēlē jau no paša sākuma vadībā izvirzījās mājinieki un nelielo vadību nosargāja līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam. Pēdējo spēles nogriezni “Pāvilostas novads” komandas spēlētāji aizvadīja veiksmīgāk un tika izcīnīta ļoti svarīga uzvara ar rezultātu 82:75. Rezultatīvākais spēlētājs “Pāvilostas novads”  komandā: Niks Lagzdiņš ar 23 punktiem.

Otrajā izbraukuma spēlē pret SK ”Kandava” tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 100:86. Jau spēles sākumā abas komandas apmainījās ar rezultatīviem uzbrukumiem un nelielā vadībā atradās mūsu komanda. Kandavas  basketbolisti nespēja laust cīņas gaitu un piedzīvoja zudējumu. Rezultatīvākaie spēlētāji “Pāvilostas novads”  komandā: Niks Lagzdiņš un Edgars Sviklis, kuri katrs guva pa 25 punktiem.

Trešā izbraukuma spēle notika Tukumā, kur vienmēr visus sagaida grūtas spēles pret BK”Tukums”. Arī šī spēle nebija izņēmums. Spēli labāk iesāka “Pāvilostas novads” komanda un ar pecīziem metieniem no perimetra izvirzījās vadībā ar +10 punktiem, bet ar to mierā nebija pretinieki. Līdz pēdējās ceturtdaļas beigām mājinieki spēja izlīdzināt spēles rezultātu un dažas sekundes līdz spēles beigām izvirzījās vadībā ar rezultātu 77:75. Pēdējais uzbrukums piederēja mūsu basketbolistiem, kurš bija nesekmīgs un tika piedzīvots vienīgais zaudējums otrajā aplī. Pēc šī zaudējuma “Pāvilostas novads”  komanda turnīra tabulā noslīdēja uz otro vietu.

Trešā apļa spēles tiks aizvadītas februāra mēnesī un visi līdzjutēji tiek aicināti atbalstīt “Pāvilostas novads”  komandu. Uz tikšanos spēlēs!