Piektdiena, 19.04.2024
Vēsma, Fanija

Liepājas čempionāts basketbolā

07.11.2017

Šosezon čempionātā startē kopā 15 komandas, kuras sadalītas divās divīzijās. Pirmā divīzijā Pāvilostas novadu pārstāv komanda “Oskara transports”, kuri startē zem komandas galvenā sponsora nosaukuma šajā čempionātā. Otrā divīzijā novadu pārstāv komanda “Pāvilostas novads”.

Sestdien, 4. novembrī Liepājas olimpiskajā centrā (LOC) tika aizvadītas pirmās spēles. Pāvilostas novada komanda pirmajā spēlē tikās ar čempionāta debitanti komandu “Gavieze”. Pirmajā puslaikā visu laiku vadībā atradās mūsu basketbolisti, kuri, pateicoties ātrai spēlei, pārtraukumā devās ar +6 punktiem. Otrā puslaikā spēle sagriezās kājām gaisā un sešās minūtēs pārsvars tika pazaudēts. Turpinājumā Gaviezes basketbolisti atrāvās rezultātā un spēle beidzās ar rezultātu 71:59. Pāvilostas novada komandā rezultatīvākie spēlētāji: Reinis Trofimovs un Henrijs Tomilovs, kuri katrs guva 10 punktus.

Pēc šīs spēles laukumā devās "Oskara transports" un "LPPP/Simauto" komandas. Pārliecinoši labāki šajā mačā bija "Oskara transports" basketbolisti, kuri pagājušās sezonas otrās divīzijas čempionus sagrāva ar +72 punktiem!!! un mačs noslēdzās ar rezultātu 115:43. "Oskara transports" komandā rezultatīvākie spēlētāji: Arvis Jančauskis 19.p., Ģirts Magone 16.p., Kaspars Tiškus 16.p.

Nākamās spēles jau 11. novembrī, kad LOC plkst. 15:00 spēlēs komanda "Pāvilostas novads" pret komandu "Kraukļi", bet pēc šīs spēles plkst. 16:30 laukumā izies "Oskara transports" pret "Lesjafors".