Piektdiena, 19.04.2024
Vēsma, Fanija

Pāvilostas novada basketbolisti startē Rietumu līgas Kurzemes radio līgā

06.11.2017

Septiņu vīru sastāvā Rietumu līgas Kurzemes radio līgas sezonas pirmajā spēlē “Pāvilostas novada” basketbola komanda Liepājā, ar rezultātu 96:99, atzina vietējās komandas “Liepājas sporta spēļu skolas” pārākumu. Pirmā spēles puslaikā ar rezultātu 56:49 labāki bija “Pāvilostas novada” basketbolisti, bet otrā puslaika beigās vadību pārņēma “LSSS” komanda, kuras sastāvā bija pieci spēlētāji no LBL komandas BK “Betsafe/Liepāja”.

Rezultatīvākie spēlētāji komandās: no komandas “Pāvilostas novads”  - Sviklis (23 p., 12 reb.), Zariņš (20 p., 11 reb.), Lagzdiņš (20 p., 8 ast., 4 stl.). No komandas "LSSS" - Lazdāns (31 p., 9 reb.), Berķis (18 p., 12 reb.), Seņkāns (17 p., 6 ast.).

Svētdien, 5. novembrī Vērgales sporta namā “Pāvilostas novada” komanda  aizvadīja otro spēli Rietumu līgas basketbola čempionātā, kurā sacentās ar komandu SK “Kandava”. Abas komandas iepriekšējā dienā bija aizvadījušas spēles, tāpēc bija vienādās situācijās. Visu spēli ar drošu pārsvaru kontrolēja mūsu basketbolisti, kuri, uzvarot visas ceturtdaļas, uzvarēja maču ar rezultātu 106:85. Tādejādi turnīrā panākts līdzsvars 1/1, kas komandu ierindo 3. vietā. Labākie spēlētāji komandās “Pāvilostas novads”: Edgars Sviklis un Arvis Jančauskis katram 19 punkti un SK “Kandava” Kristers Goldmanis 34 punkti.

Nākamā spēle Rietumu līgā 10. novembrī plkst. 20:00 Vērgales sporta namā, kad pretim stāsies principiālie pretinieki "LPPP/Nīca" komanda. Puslaika pārtraukumā konkurss skatītājiem “Vecmeistara āķis”. Nāc un atbalsti savu komandu un dodies pēc galvenās balvas.