Otrdiena, 06.12.2022
Niklāvs, Niks, Nikolajs

Izlaidums Vērgales bērnudārzā "Kastanītis"

Izlaidums Vērgales bērnudārzā "Kastanītis"

03.06.2021

     31.maija rītā bērni ierodoties  “Kastanītī” bija pārsteigti un sajūsmināti - vienā naktī iestādes teritorija bija pārvērtusies mazā telšu pilsētiņā, izrotāta ar smaržīgiem ceriņu pušķiem, svētku karodziņiem un meijām.  Īpaši priecīgi bija grupas “Pūcītes” bērni, saprotot, ka tas viss ir viņiem par godu, jo šodien taču pienākusi ilgi gaidītā izlaiduma diena!

     Pie vārtiem cienīgi bērnus sagaidīja gudrā pūce, kura norādīja svinību vietas virzienu. Sekojot tai, bērni nonāca pie “Eksperimentu pasaules”, “Zinību jūras”, “Pasaku valstības” un pie foto stūrīša, kur norāde vēstīja, ka aiz bērnudārza vārtiņiem ir piedzīvojumu pilnais ceļš uz skolu.

     Šogad, tāpat kā daudzviet citur valstī, arī mūsu “Kastanītī” izlaidums noritēja savādāk kā ierasts – bez vecākiem. Tomēr ar gandarījumu varam atzīt, ka arī šajā izlaidumā neizpalika ierastie svinīgie mirkļi un  ballīte. Visas dienas garumā bērnu sejās redzējām daudz smieklu un prieka un, vaicājot pašiem bērniem, kas patika vislabāk, nevilcinoties saņēmām  atbildi - pica un teltis.  

      Veiksmi un izdošanos “Pūcītēm” lidojumā uz skolu vēlēja skolotājas Laura Priede un Lilita Gulbe, auklīte Sintija Cāle,  kā arī   iestādes bērni  un personāls. Savukārt,  “Pūcītes” teica paldies ikvienam iestādes darbiniekam par lološanu un rūpēm visu šo gadu garumā.

      Savu pirmo izglītības dokumentu aicināja saņemt “Kastanīša” vadītāja- Liena Ernstsone,  kura par katru no bērniem zināja pastāstīt gan kādu atgadījumu, gan par viņu izvēlēto nākotnes profesiju. Šogad uz skolu lidos 14 “Pūcītes”:  Dāvids ŠTRAUHS, Dāvis BRĒDIĶIS,  Dominiks Oskars DREIMANIS, Hardijs ĒĶIS, Hugo ŠLANKA, Ieva RUSIŅA, Melānija Anna IGNĀTE, Rihards VANAGS, Rūdolfs MATISONS, Sandis VĪTOLS, Gustavs VERDENFELS, Ilze LIEPNIECE, Sandija STRĪĶE un Māris KORNIJANOVS.

       Sakām lielu paldies vecākiem par palīdzību izlaiduma vietas dekorēšanā, telšu pilsētiņas izveidošanā un citos praktiskos darbos. Liels paldies mammām un  iestādes padomes pārstāvēm Mairitai Vanagai un Daigai Strīķei-Ignātei, paldies atraktīvajam picu piegādes šoferītim - Agnim Ignātam. Sirsnīgu paldies sakām  Hugo Šlankas, Hardija Ēķa un Gustava Verdenfela ģimenēm. Lai visiem  prieka pilna vasara!

                                             

Pirmskolas izglītības metodiķa p. i.

Laura Priede

 

 

 

« Atpakaļ