Otrdiena, 06.12.2022
Niklāvs, Niks, Nikolajs

Svētku tirgus Vērgalē!

Svētku tirgus Vērgalē!

05.05.2021

       Saulainā 2.maija rītā, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus,  Vērgales centrā notika ilgi gaidītā satikšanās gadatirgū.

     Svētku tirdziņu apmeklēja gan Vērgales pagasta iedzīvotāji, Pāvilostas novada ļaudis un ļaudis no kaimiņu pašvaldībām un tuvākām pilsētām. Pēc ilgāka laika Vērgales centru piepildīja liels skaits vieglo mašīnu, kas liecināja par cilvēku lielo interesi. Reizē tā bija arī priecīga atkalredzēšanās. Uz tirgotājiem un pircējiem attiecās gan 2 metru distance un sejas masku lietošana, par ko atgādināja brīdinājuma zīmes.

     Plašajā piedāvājumā bija augļu koki un krūmi, puķu stādi, ziemcietes, rožu stādi, lina izstrādājumi, maize un medus našķi, garšvielas, produkti no dzērveņu ogām, keramikas izstrādājumi, kapļi, rūpniecības preces, tamborētas bērnu rotaļlietas, dārza mēbeles, kulinārijas izstrādājumi u.c. Ekskluzīvs piedāvājums bija ātri augošā koka paulovnija stādi. Bērnu priekam tika piedāvāti kartupeļu čipsi, cukurvate, popkorns un piparkūkas. Īpašs prieks par jaunajām vērgalniecēm Sindiju un Daci Dunaiskām, kuras pārdeva pašu darinātas kartiņas Māmiņu dienai, sapņu ķērājus un suvenīrus ar Vērgales simboliku. Lai arī turpmāk daudz radošu ideju un turpināt savu ieceru īstenošanu.

        Paldies visiem tirgotājiem, apmeklētājiem un visiem, kuri nodrošināja veiksmīgu svētku gadatirgu!    

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

 

« Atpakaļ