Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

JAUNRADES KONKURSĀ BALVU SAŅEM ARĪ PĀVILOSTNIECE

JAUNRADES KONKURSĀ BALVU SAŅEM ARĪ PĀVILOSTNIECE

04.03.2021

    Katru gadu Grobiņas Mūzikas un mākslas skola organizē Liepājas apkārtnes mūzikas skolu Sadraudzības pēcpusdienu – “Jaunrades konkursu”, kurā audzēkņi uzstājas ar pašu komponētiem skaņdarbiem.

    Šogad pasākums norisinājās attālināti. Saņēmām video no Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas, Piltenes Mūzikas skolas, Priekules Mūzikas un Mākslas skolas, Aizputes Mūzikas skolas, Nīcas Mūzikas Skolas un, protams, arī no Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem.

     Audzēkņu kompozīcijas vērtēja komponiste Laura Dubina, kuras daiļrade aptver dažādu žanru darbus orķestrim, korim, kameransamblim un arī elektronikai. Komponiste iesūtīja video, kurā vērtēja audzēkņu kompozīcijas kopumā un arī paziņoja Ceļojošās balvas ieguvēju. Savā video komponiste apsveica audzēkņus ar to, ka viņi šajā laikā piedalās konkursos un turpina komponēt. Kā arī sniedza katra priekšnesuma vērtējumu un ieteikumus turpmākajai darbībai.

     Kā ierasts, arī skolotāji un audzēkņi ar savu balsojumu varēja piešķirt kādam dalībniekam “Skatītāju simpātijas” balvu un otro gadu pēc kārtas Grobiņas novada pašvaldība piešķīra “Specbalvu”.

     Komponistes Lauras Dubinas piesķirtā CEĻOJOŠĀ BALVA - Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēknei Gabriela Vagotiņa-Vagule “Vistas un gaiļa dancis”, skolotāja A. Ķikute.

      SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS BALVA - Nīcas Mūzikas Skolas audzēknei Jūlijai Vadonei “Augusta rīts”, skolotāja D .Jurga.

     Grobiņas novada pašvaldības SPECBALVA - Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Ērika Vārna “Roku dialogs”, skolotāja M. Zaķis.

      PALDIES visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem par piedalīšanos! PALDIES komponistei Laurai Dubinai par atsaucību un vērtīgajiem komentāriem!

Informācija no Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas

 

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas direktore saka lielu paldies skolotājai Antrai Ķikutei, Gabrielai un viņas vecākiem par ieguldīto darbu un laiku, skaņdarba tapšanā!

 

 

« Atpakaļ