Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

PŪRALĀDES APSAUĻOŠANA PĀVILOSTĀ UN KURZEMĒ

PŪRALĀDES APSAUĻOŠANA PĀVILOSTĀ UN KURZEMĒ

02.03.2021

      Svētdien, 21. februārī, biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs”, atzīmējot starptautisko Vides gidu dienu, atvadoties no ziemas un gaidot pavasari, aicināja Pāvilostas iedzīvotājus uz Pūralādes dārgumu sauļošanu. Uzaicinājumam atsaucās daudzi – uz savu māju žogiem, balkoniem, sētām izliekot vējā un saulē segas, lakatus, grīdas celiņus, pat gleznas. Pilsēta ietērpās krāsainu rakstu rotā un priecēja gan iedzīvotājus, gan viesus, kuri todien bija iebraukuši pilsētā.

     Informāciju par mūsu aktivitāti tālāk soctīklos nodeva Kurzemes plānošanas reģions, kā rezultātā mūsu idejai atsaucās arī daudzviet citur Kurzemē. Fotogrāfijas par realizētajām aktivitātēm tika iesūtītās no tuvienes un tālienes. Interesenti ar tām var iepazīties www.facebook.com zem mirkļbirkas #apsauļopavilostu un #apsauļokurzemi. Pateicoties vērgalniecei fotogrāfei Rudītei Bērziņai, kura sadarbojas ar laikrakstu “Latvijas Avīze”, informācija par Pūralādes sauļošanu publicēta arī tur un plašāks pasākuma apraksts lasāms, un fotokolāža skatāma Latvijas Avīzes facebook lapā.

         Paldies atsaucīgajiem pāvilostniekiem, kuri piedalījās šajā jaukajā krāsu parādē. Paldies visiem, kuri sasaucās ar mūsu aktivitāti plašajā Kurzemē. Esam saņēmušas neskaitāmus  paldies par šo brīvās dabas pasākumu. Mums prieks, ka esam spējuši uzrunāt līdzcilvēkus un rosināt viņus līdzdarboties. Smaidīgi un apmierināti bija gan darītāji, gan skatītāji.

 

Biedrības “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” vadītāja

MARITA HORNA

 

Foto: R. Bērziņa, B. Blaubārde, G. Grimsta, I. Šnore, A. Veinberga, Dz. Vērniece, A. Ziemelis

 

 

« Atpakaļ