Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Ziemassvētku rotājumu radošās darbnīcas un konkurss

Ziemassvētku rotājumu radošās darbnīcas un konkurss

03.01.2022

       Projekts “Ziemassvētku rotājumu radošās darbnīcas un konkurss”, kam finansējumu piešķīra Pāvilostas novada dome, ir daļēji noslēdzies. Vēl tikai jānovērtē un jāapbalvo uzvarētāji Ziemassvētku rotājumu konkursā. Kuri tie būs, konkursa žūrijas komisija paziņos tūlīt pēc gadumijas.

      Pateicoties nelielai, bet ļoti radošai dalībnieku grupai, Pāvilostas pilsētas centrā, laukumiņā pie pulksteņa jau kopš 28.novembra, kad iededzām pirmo Adventes sveci, pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē mūsu radošais kopdarbs – Adventes vainags. PALDIES kultūras nama vadītājai Silvai Vārsbergai par finansiālo dalību Adventa sveču iegādē un Kurzemnieku ģimenei par vainaga “pieskatīšanu” Adventa laikā.

      Turpinot tikpat radoši darboties, tapa vairāki mazi svētku rotājumi un tika realizētas idejas lielformāta rotājuma veidošanai Pāvilostas pilsētā, kas bija mana projekta mērķis. Līdz ar to gala rezultātā tika izveidota interesanta Ziemassvētku egle – trīs vienā, kas apskatāma pilsētas tirgus laukumā.

        Vēlos teikt milzīgu PALDIES TIRNERU ģimenei, ka nesadedzināja vai neaizveda projām vecā šķūnīša dēles, kuras mums ļoti labi noderēja egles veidošanā, radot senās zvejnieku mājiņas efektu. PALDIES manam tētim Andrim un brālim Matīsam par palīdzību Adventes vainaga un egles karkasa izveidošanā un uzstādīšanā. PALDIES Ērikam par palīdzību lampiņu pieslēgšanā. PALDIES  nodarbību dalībniecēm – Tamārai, Daigai, Inesei, Initai, Silvai, Maritai, Rasmai, Montai! Darbojoties komandā iespējams radīt daudz skaistu lietu! Lai jūsu radošais gars neizsīkst un turpina rasties arvien jaunas idejas, ko realizēt arī nākošajā gadā!

 

Projekta vadītāja Elīna Horna

 

 

« Atpakaļ