Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Pāvilostas rokdarbnieces no Labklājības ministres saņem Pateicības rakstu

Pāvilostas rokdarbnieces no Labklājības ministres saņem Pateicības rakstu

12.03.2020

     Pāvilostas pilsētas rokdarbu pulciņš “Spundiņš” katru gadu piedalās labdarības pasākumos, ar saviem rokdarbiem apdāvinot veco ļaužu pansionātus Pāvilostā un Jūrkalnē, kā arī invalīdu bērnu namus Liepājā.

     Pagājušā gada nogalē rokdarbnieces aizveda pašu adītas zeķes, cimdus un vēl citus adījumus uz Grobiņas sociālo aprūpes centru “Iļģi”. Un šogad februāra beigās saņēmām no “Iļģu” pansionāta filiāles vadītājas Gitas Dižgalves un Labklājības ministres Ramonas Petravičas ielūgumu uz 4. marta Labestības gada atklāšanas pasākumu valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē “Ezerkrasti”.

      Labestības pasākums bija ļoti jauks, sirsnības un mīlestības pilns. Tā ietvaros notika arī koncerts, kurā piedalījās cilvēki ar īpašām vajadzībām no dažādiem Latvijas reģioniem.

      Ar ziediem un pateicības rakstiem tika sveiktas labdarības biedrības no visas Latvijas – Latgales, Vidzemes, Zemgales un Kurzemes. Arī Pāvilostas pilsētas rokdarbu pulciņš “Spundiņš” saņēma Pateicības rakstu un ziedus.

      Rokdarbu pulciņa “Spundiņš” dalībnieki atzīst, ka tā ir laba sajūta, ja esi ticis novērtēts, jo tas ir brīvprātīgais darbs, kas ar prieku tiek ieguldīts līdzcilvēku vajadzībām.

       Pāvilostas pilsētas rokdarbu pulciņš “Spundiņš” noteikti arī nākotnē turpinās savu darbību, adot un dāvinot savus rokdarbus tiem, kam tas patiešām nepieciešams.

 

Pāvilostas pilsētas rokdarbu pulciņš “Spundiņš” vadītāja

Biruta Jemberga

 

Grobiņas sociālo aprūpes centra “Iļģi” filiāles vadītāja Gita Dižgalve (pa vidu)

un Pāvilostas pilsētas rokdarbu pulciņa “Spundiņš” dalībnieces

 

 

 

« Atpakaļ