Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Vērgales kultūras nama senioru ansamblis "Vakarvējš" Limbažos

Vērgales kultūras nama senioru ansamblis "Vakarvējš" Limbažos

29.07.2019

Bet vējš tik ātri skrien,

Un gadus klāt tik sien,

Tos nevar atraisīt-

Ne vairs ko pasacīt

                    (Anita Ozola)

 

       Aust 20. jūlija saulains rīts un var sākties ansambļa "Vakarvējš" tālais brauciens uz Limbažiem, kur uz dziedātāju un dejotāju Taureņu salidojumu savās mājās  kopā aicināja dziesmu autore un dziedātāja Anita Ozola.

      Salidoja 60 kolektīvi no malu malām, no Kurzemes gan tikai trīs. Īpaši sirsnīgi tika uzņemta mūsu Nora. Viņa ieguva gan jauno mūzikas albūmu "Liepziedu laiks’’ un grāmatu ar dziesmu vārdiem un notīm "Starp bērziem, kļavām un taureņiem”.

      Svētkus kuplināja māsas Legzdiņas, bet ar mazliet divdomīgu humora piesitienu divas dziesmas dziedot izdejoja Kārlis Ārgalis Straumēns. Koncerts izskanēja 17.00 ar kopkorī dziedātu Anitas Ozolas jauno dziesmu, lai nākošajā gadā atkal satiktos. Bija iespēja apskatīt plašo Ozolu ģimenes sakopto lauku sētu, izbaudīt Anitas noorganizētās otrās brokastis un pusdienas pie kopīgi klāta galda. Ir labi ciemos, bet ne kur nav tik labi kā mājās, un tā priecīgi un nedaudz noguruši vēlu vēlu vakarā bijām mājās.

        Paldies Vērgales kultūras nama vadītājai par rasto iespēju ansamblim aizbraukt uz Limbažiem un mūsu šoferītim Egonam par izturību un smaidu visas ļoti garās darba dienas laikā!

                                                           

  Ansambļa "Vakarvējš"

vārdā Ausma Ozola

 

Foto: Irēna Ozola

 

 

 

« Atpakaļ