Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Ar izrādi Pāvilostā viesojas Snēpeles amatierteātris

Ar izrādi Pāvilostā viesojas Snēpeles amatierteātris

27.02.2019

      Lai gan svētdienā, 24. februārī, laiks bija kā radīts pastaigai gar jūru vai parkā, tomēr daudzi pāvilostnieki un viesi izmantoja iespēju un apmeklēja Pāvilostas pilsētas kultūras namu, lai noskatītos Snēpeles amatierteātra izrādi “Kartupeļu talka”, kas tapusi pēc Elizabetes Haferes romāna. Izrādē netrūka ne humora devas, ne smieklīgu tekstu, kas ik pa brīdim skatītājos izraisīja skaļus smieklus.

     Izrādē caurvijas stāsts par nelielu lauku ciematiņu, kurā atgriežas pilsētniece Annija, kura atbraukusi uzmundrināt tēvu, kurš pēc sievas nāves ir depresijā un sācis iedzert. Annija saimnieko, bet ar jaunlaiku metodēm – audzē violetus kartupeļus un melnus tomātus, un nekas īsti neiznāk. Galu galā pēc dažādām komiskām situācijām un smieklīgām izdarībām izveidojas divi pāri un katrs ir dabūjis to, pēc kā kārojis – kaimiņiene Valda beidzot izprecina dēlu Miķelīti ar sen iecerēto Anniju, bet pati Annija saved kopā savu tēvu Pēteri ar Valdas tanti. Tam visam palīdz notikt un savu roku pieliek kaimiņiene Janīna.

      Humora pilnā izrāde svētdienas vēlā pēcpusdienā Pāvilostas kultūras namā ikvienam lika saturiski atpūsties un baudīt Snēpeles aktieru spēli.

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Marita Kurčanova

 

Foto: M. Kurčanova

 

« Atpakaļ