Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Lieldienu ieskaņas pasākums Pāvilostā

Lieldienu ieskaņas pasākums Pāvilostā

29.04.2019

Zaļajā ceturtdienā, 18.aprīlī, Pāvilostas kultūras nams rīkoja Lieldienu ieskaņas pasākumu, aicinot piedāvātajā programmā piedalīties ikvienu interesentu. Radošajā darbnīcās, ko vadīja Pāvilostas bibliotēkas darbinieces Mairita Vītola un Elīna Horna, palīgos aicinot 12.klases skolnieci Ilvu Bunku, varēja izgatavot Lieldienu dekorus un rotājumus no dažādiem materiāliem.

Pēc tam pasākuma dalībnieki varēja noskatīties Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu dramatiskā kolektīva uzvedumu “Karlsons ielido Lieldienās”, kurā Karlsona lomā iejutās kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga un pārējos personāžus lieliski atveidoja Roberts Vērnieks, Evelīna Krēsliņa, Marta  Rozīte,  Laila Anna Horna, Ērika Ezīte, Kristians Daniels Burmeisters.

Ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās arī ansamblis “Burbulīši”, vienu no dziesmām izpildot Pāvilostas mūzikas un mākslas skolas audzēknes L.A.Hornas un ansambļa vadītājas Aijas Gertsones akordeona spēles pavadībā.

Savukārt Pāvilostas kultūras nama amatierteātris skatītājiem priekšā cēla savu jauno iestudējumu – Ā.Alunāna “Mūsu pokāls” – lugu ar amizantiem un pārpratumu pilniem notikumiem. Tiem amatierteātra mākslas cienītājiem, kuri tādu vai citādu iemeslu dēļ nevarēja uz pirmizrādi ierasties, nododam ziņu, ka vēlreiz to izrādīsim Līgo svētku pasākumā Upesmuižas estrādē.

Paldies visiem, kuri iesaistījās un palīdzēja Lieldienu ieskaņas pasākuma veidošanā. Liels paldies visiem aktieriem par ieguldīto darbu, paldies radošo darbnīcu vadītājiem, ansamblim “Burbulīši”, kā arī kultūras nama tehniskajiem darbiniekiem par līdzdalību.

 

   

Kultūras nama amatierteātra režisore

Marita Horna

 

« Atpakaļ