Sestdiena, 23.01.2021
Strauta, Grieta

Pāvilostu apmeklē Liepājas reģiona tūrisma speciālisti

Pāvilostu apmeklē Liepājas reģiona tūrisma speciālisti

17.09.2018

      Pirmdien, 10. septembrī, Pāvilostas novadu apmeklēja Liepājas reģionā tūrisma centru vadītāji un pārstāvji. Pēdējā pusotra gada laikā reģiona pārstāvji regulāri sanāk kopā kādā no novadiem un pārrunā aktualitātes, un iepazīstas ar reģiona tūrisma piedāvājumu.

    Ciemiņi ieradās no Liepājas TIB, Vaiņodes, Embūtes, Aizputes, Skrundas, Durbes, Priekules, Nīcas, Kazdangas, Grobiņas un Cīravas.

      Apmeklējām maizes ceptuvi un kempingu “Ievlejas”, kur ikvienam bija iespēja piedalīties maizes cepšanā. Maizes ceptuve iekļauta arī KTA ģimeņu piedāvājuma maršrutā un ir populāra tūristu grupām. Šajā rudenī maizes ceptuves atslēgas vārdi- “PRIEKS un MAIZE”. Saimniece dalījās ar savu maizes cepšanas stāstu, iepazīstināja ar kempingu. Katrs tika pie sevis veidotā maizes klaipiņa.

      No kempinga līdz Pāvilostai izbaudījuši Sakas upi un jūru braucienā ar laivām, apmeklējām rotu darbnīcu “Jūras rotas”, apskatījām jaunās ekspozīcijas Pāvilostas novadpētniecības muzejā.

       Noslēgumā visiem bija iespēja doties uz atpūtas vietu “Miera osta”, lai apskatītu namiņu kokā, kurš ir kļuvis populārs romantikas meklētājiem un pirti jūras malā.

         Pateicoties saulainajam un siltajam laikam, vizīte izvērtās ļoti pacilāta un vienmēr prieks redzēt, ka viesi dodas projām smaidīgi un labi pavadījuši laiku pie mums.

       Liels paldies kolēģiem par apmeklējumu!

       Paldies Agitai Pētersonei par silto uzņemšanu, Ģirtam Vagotiņam -  Vagotiņam un Ērikam Freidenfeldam par laivu izbraucienu, Ingrīdai Jansonei un muzeja vadītājai Irinai Kurčanovai, kuras ziedoja savu brīvdienu, un “Miera ostas” saimniekiem Anitai un Valdim.

 

Anta Lībiete,

Pāvilostas novada TIC vadītāja

 

 

 

« Atpakaļ