Sestdiena, 23.01.2021
Strauta, Grieta

Mācību gads uzsākas arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

Mācību gads uzsākas arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

07.09.2018
       Savu pirmo skolas dienu 5. septembrī svinēja arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzekņi, skolotāji un vecāki.
     Saulainajā dienā visi bija pulcējušies pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja, kur skolas direktore Inga Šnore klātesošos iepazīstināja ar skolas jaunumiem, kā, piemēram, ar jaunajiem pedagogiem - Tamāru Kurzemnieci, kas stājusies ilgadējās skolotājas Rutas Ozolas vietā, Maritu Kalēju, kura uz laiku aizvietos Anitu Ceru, un datorgrafikas skolotāju Dāvi Bērznieku, kurš darbu skolā uzsāka jau iepriekšējā mācību gada otrajā pusgadā. Vēl izskanēja patīkama ziņa par to, ka skolā atsāksies darboties dzintaru apstrādes nodarbības. Svinīgajā pasākumā ar diplomu un ziedu pasniegšanu tika sumināti arī tie skolas audzēkņi, kuri iepriekšējā mācību gadā piedalījušies dažādos konkursos, olimpiādēs un festivālos.
   Turpinājumā skolas direktore aicināja visus izstaigāt muzeja telpas, aplūkojot jau pastāvīgās ekspozīcijas un izstāžu zāli, gan tikai šogad atklātās, jaunās muzeja ekspozīcijas.
     Pēc tam skolēni un skolotāji devās uz skolas telpām - mūziķi uz mūzikas skolu, bet mākslinieki uz mākslas skolu. Klātienē tiekoties audzēknim, vecākam un skolotājam, tika izrunāts jaunais mācību process.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
« Atpakaļ