Otrdiena, 19.01.2021
Alnis, Andulis

Aktīvi sporto Olimpiskās dienas ietvaros

Aktīvi sporto Olimpiskās dienas ietvaros

28.09.2018

     21. septembrī vismaz 90 Latvijas pilsētās un pašvaldībās notika “Olimpiskā diena 2018”. Tā tiek rīkota godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. Gada tēma - “Iepazīsti tenisu!”. Pasākums tiek saskaņots ar Latvijas Olimpisko komiteju.

     Arī Pāvilostas stadionā rīts bija rosīgs un skaļš. Pēc īsas atklāšanas visa skolas saime un klātesošie atbalstītāji veica kopīgu rītarosmi. Turpinājumā katra klase atrādīja sagatavoto mājasdarbu – savas komandas sportisku devīzi. Sekojošais uzdevums nebija no vieglajiem – veicams aptuveni piecu kilometru garš ceļš ar kontrolpunktos veicamiem uzdevumiem.

     Pēc finiša un neliela atelpas brīža visi pulcējās tenisa kortā, kur sporta organizators Aldis Barsukovs īsumā pastāstīja par tenisa spēles noteikumiem, savukārt mūsu skolēni Klāvs un Jānis demonstrēja paraugspēli. Vēlāk tenisā iemēģināt roku varēja ikviens.

      Par piedalīšanos katrs saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas sertifikātu, bet uzvarētāji – Olimpiskās dienas kausus. Un tā pie 1.vietas kausa 2.- 4.klašu grupā tika 2.klase, 5.-7.klašu grupā pirmo vietu ieguva 7.klase, 8.-12.klašu grupā uzvaras laurus plūca 9.klase.

     Pasākuma izskaņā notika biļešu loterija 7.-12.klašu skolēniem. Veiksminieki 12. oktobrī dosies uz hokeja spēli Rīgā.      

    Paldies sporta skolotājam Zintim Vīgulim par ieguldīto darbu un laiku dienas organizēšanā, sporta organizatoram Aldim Barsukovam par palīdzību un atsaucību, pašvaldības metodiķei izglītības un kultūras jomā Silvijai Lejai par pasākuma koordinēšanu, mūzikas skolotājai Dacei Bunkai par muzikālo nodrošinājumu, visiem skolotājiem par līdzdarbošanos, ikvienam skolēnam par izturību, aizrautību un kopābūšanu.

 

Daiga Jēkabsone

 

Foto no vidusskolas foto arhīva

Olimpiskā dienā startē 2. klase. Viņus morāli un fiziski atbalsta arī mamma Rota Uzare.

Startam gatavojas apvienotā vidusskolas komanda.

 

« Atpakaļ