Sestdiena, 23.01.2021
Strauta, Grieta

Pāvilostas novads viesojas Gorodok pilsētas svētkos

Pāvilostas novads viesojas Gorodok pilsētas svētkos

27.09.2018

    Pāvilostas novada pašvaldības oficiālā delegācija 23. septembrī devās uz Ukrainu, lai piedalītos Pāvilostas novada pašvaldības sadraudzības pilsētas Gorodok (Horodok) 805. jubilejas svinībās, uz kuru domes priekšsēdētājs jau šā gada jūlijā saņēma oficiālu ielūgumu.

     Viesojoties sadraudzības un sadarbības pilsētā Gorodokā, delegāciju viesmīlīgi uzņēma pilsētas mērs Romāns Kušaks. Pie sarunu galda tika apspriestas tādas tēmas kā uzņēmējdarbība, pilsētvides sakārtošana un labiekārtošana, iedzīvotāju skaita samazinājums, darba vietu radīšana un bezdarba līmenis u. c., kā arī notika viedokļu un pieredzes apmaiņa.

    Turpinājumā Gorodok pilsētas jubilejas reizē ar svētku uzrunu un sveicienu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem uzstājās domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Pēc tam delegācija tika aicināta uzkavēties svētku koncertā, kurā muzicēja Gorodok pilsētas folkloras ansambļi, bērnu kolektīvi un citi mākslinieki.

      Noslēgumā Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs aicināja Gorodok pilsētas mēru un pavadošo delegāciju nākamā gadā apmeklēt Pāvilostas novadu.

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

 

« Atpakaļ