Otrdiena, 19.01.2021
Alnis, Andulis

Olimpiskā diena Vērgalē

Olimpiskā diena Vērgalē

27.09.2018

     21. septembrī visā Latvijā norisinājās Olimpiskā diena, kas sākās ar rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu.

     Šajā rītā arī Vērgales pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās uz skolas sporta laukumu, lai iesaistītos Olimpiskās dienas aktivitātēs! Šogad šajā pasākumā aktīvi piedalījās arī Vērgales PII “Kastanītis” vecāko grupiņu audzēkņi ar savām audzinātājām un centās izpildīt to pašu vingrojumu programmu, ko skolēni.

     Pēc skolas direktora un sporta skolotāja Ginta Jurika uzrunas, sporta skolotājs Einārs Vārsbergs aicināja skolas priekšā vecāko klašu meitenes, kuras vingrojumu programmu apguvušas vislabāk un vingrošana varēja sākties! Savukārt pēc aktīvās vingrošanas skolēni sadalījās pa komandām, lai startētu dažādās veiklības stafetēs, kuras vadīja sporta skolotājs Einārs Vārsbergs.

       Katru gadu Olimpiskā diena tiek veltīta kādam sporta veidam. Šogad izglītības iestāžu audzēkņiem bija iespēja  iepazīties ar tenisu!

 

Vita Braže

Foto un video: V. Braže

 

« Atpakaļ