Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Pie ģimenes pavarda Ziemupē

Pie ģimenes pavarda Ziemupē

20.03.2018

   10. martā Ziemupes tautas namā jau 36.reizi uz atpūtas pasākumu “Pie ģimenes pavarda” pulcējās ģimenes ar dažādu kopā nodzīvotu gadu skaitu.

   Gadi iet, bet šī ģimeņu atpūtas pasākuma tradīcijas ir nemainīgas. Viena no tām ir jubilāru pāru sveču iedegšana lielajā svečturī. Pirmo sveci šogad gods bija iedegt Lienei un Ērikam BRILJONOKIEM, kuri kopā nodzīvojuši jau 30 gadus. Viņiem dāvanā tika foto rāmītis, kurā ievietot savu, vai savu mīļo cilvēku fotogrāfiju. Pārējās jubilejas sveces iededza IEVA un IVARS –  un DAINA un NIKOLAJS. Abu pāru kopdzīve mērāma 5 gadu garumā! Katram pārim šajā vakarā tika nolasīts skaists dzejolis un pasniegti pavasara ziedi. Vairākām ģimenēm šis pasākums ir kā nemainīga tradīcija vairāku gadu garumā Kristīnei un Mārim BLŪMIEM, Aksanai un Andim BLŪMIEM, Lienei un Ērikam BRILJONOKIEM. Arī Guntai un Jānim LIMBERGIEM, kuri nu jau vairākus gadus šo pasākumu apmeklē kopā ar meitas un dēla ģimenēm. Balli atklāja pāris ar vislielāko nodzīvoto gadu skaitu - Liene un Ēriks, dejojot valsi saksofonista Arta pavadījumā. Vēlāk viņam pievienojās arī kolēģis Ojārs, kurš bija mērojis tālu ceļu no Ogres.

    Vakars aizritēja sirsnīgā un ģimeniskā gaisotnē. Tā gaitā tika noskaidrots rūpīgākais jaunai tētis, čaklākā pelnrušķīte un ašākie ģenerāltīrītāji. Savukārt ilggadējie ģimeņu vakara apmeklētāji par šo vakaru saka, ka tas ir mīlestības pilns,  jauks un skaists pasākums ar dažādām tradīcijām, kuru nedrīkst atcelt un tam jāturpinās vēl daudzus, daudzus gadus!  

 

Vita Braže

Foto: V. Braže, K. Pelnēna, D. Vītola

 

« Atpakaļ