Ceturtdiena, 07.07.2022
Maruta, Alda

Pāvilostnieki gūst trešo vietu Talsu jauniešu dienā

Pāvilostnieki gūst trešo vietu Talsu jauniešu dienā

27.03.2018

  2018. gada 17. marta saulainajā rītā Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra dalībnieki pulcējās, lai ar savu pozitīvo enerģiju dotos uz Talsiem, kur divpadsmito reizi norisinājās jauniešu diena „Kompass uz 100”.

   Piesakoties jauniešu dienai un par godu Latvijas valsts simtgadei, katrai organizācijai bija jāizlozē kāda latviešu filma vai multfilma. Pāvilostas jaunieši izlozēja filmu "Kapteiņa Enriko pulkstenis". Atbilstoši izlozētajai tēmai, komandai bija jāsagatavo mājas darbs – jāsagatavojas parādei, apģērbjoties kā filmas varoņiem un jāsagatavo laukums, kurā pastāstīt par sevi un vēlāk uzņemt citas komandas un vadīt sevis sagatavoto spēli. Bija arī jāsagatavo plakāts Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai.

    Dienas programmā pirmā bija komandu parāde jeb „ceļotāju sasveicināšanās”, pēc kuras sekoja komandu aktivitātes „filmu drudzis” – katra komanda pildīja citu organizāciju sagatavotos uzdevumus, kurus vienoja viena tēma – Latvija. Bija jāzina daudz – ģeogrāfija, tautasdziesmas, filmas, mūzika, vēsture un daudz kas cits par mūsu valsti. Šie uzdevumi deva iespēju iepazīties ar citiem jauniešiem, kļūt saliedētākiem ar savu komandu un arī vairāk uzzināt par mūsu Latviju.

    Turpinājumā sekoja sadarbības aktivitātes. Dienas aktivitātē „spēka zīmju saplūšana” katram jaunietim vajadzēja apvienoties vienā komandā ar citu organizāciju jauniešiem. Ar savu jauno komandu aktivitātē „radio aptauja” bija jāveido priekšnesums atbilstoši tai piešķirtajai latviešu dziesmai. Šī dienas daļa ļāva iepazīties un iemācīties komunicēt ar citiem jauniešiem, kas bija ļoti interesanti.

    Visu pasākumu vadīja atraktīvais Ingus Stauģis, kurš pēc visām aktivitātēm dalībniekus un viņu konsultantus iegrieza raitā deju virpulī, pasniedzot zumbas stundu.

    Dienas noslēgumā dalībneiki tika aicināti uz konkursa „Citāds pipars” laureātu koncertu, pēc kura sekoja pasākuma satraucošākā daļa – apbalvošana. Katrs mājas darbs un katra uzdevuma izpilde tika vērtēta. UN SUMMĒJOT VISU KOPĀ, PĀVILOSTAS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRS starp 23 komandām IEGUVA 3.VIETU!

   Jauniešu diena noslēdzās ar mūziķu "The Ludvig" un "Edavārdi" uzstāšanos, pēc kurām sekoja diskotēka ar DJ Tomu Grēviņu.

   Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra komanda saka paldies mūsu vadītājai Terēzei Cābelei par atbalstu! Paldies sakām arī visiem, kas palīdzēja pilnvērtīgi sagatavoties šai dienai!  Un paldies arī jauniešu apvienībai TAS.ES par sarīkoto pasākumu! Gaidiet mūs nākamgad!

 

Pāvilostas bērnu un jauniešu centra dalībniece

Kristiāna Šeiko

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

 

« Atpakaļ