Pirmdiena, 11.12.2023
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Vērgales Sniegpulkstenītis izskanējis!

Vērgales Sniegpulkstenītis izskanējis!

27.03.2018

Jau agrās pavasara stundās

Sniega pārslas pārvēršas sniegputeņu ziedos

Un jaukus sapņus nes sev līdz!

 

   23. marta pievakarē Vērgales kultūras namā uz gadskārtējo, nu jau 24. dziesmu vakaru, “Vērgales Sniegpulkstenītis” pulcējās dažādu vecumu dziedātāji, lai priecētu skatītājus ar skanīgām dziesmām.

     Pasākumu atklāja un visus mīļi sveica Vērgales Sniegpulkstenīša krustmāte Mirdza Sīpola, tradicionāli vēlot: “Lai skan!”. Viņai pievienojās un ar pirmo priekšnesumu ieskandināja pasākumu Vērgales pamatskolas vokālais ansamblis. Vakaru vadīja Vērgales pamatskolas skolēni – Laura Kurme, Ieva Jēce, Amanda Trofimova, Sindija Rusiņa, Dāvis Helmšteins un Harijs Vītols. Kā allaž, pasākumu kuplināja ne vien pašmāju dziedātāji, bet arī ciemiņi no Pāvilostas, Liepājas un Tārgales. Pāvilostu pārstāvēja trīs kolektīvi - Pāvilostas vidusskolas sākumskolas popgrupa, Pāvilostas vidusskolas popgrupa “K.R.A.M.S” un Pāvilostas kultūras nama ansamblis “Burbulīši”. Savukārt Vērgales pamatskolas skolēni uzstājās gan individuāli, gan ar priekšnesumu, kuru sagatavojusi visa klase. Visinteresantāko sniegumu un skaļākos aplausus izpelnījās 5. klase ar dziesmu “Jel dod man bučiņu!”. Bet vērgalniece Nora Kurme izpildīja dziesmu “Manai dzimtai zemei”, kuru veltīja Latvijas simtgadei. Viņa arī ģitāras pavadījumā kopā ar Vērgales senioru ansambli “Vakarvējš” izpildīja dziesmu “Raudi, meitiņ!”.

   Tā kā pavisam tuvu jau ir aprīļa mēnesis, tad koncerta noslēgumā Vērgales pamatskolas 4. klases skolēni, tērpušies lietus mēteļos izpildīja populāro dziesmu “Aprīļa pilieni”.

   Paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā, bet īpašs paldies skolotājām - Dacei Bunkai, Aijai Gertsonei, Maritai Kalējai, Margitai Kronbergai, Norai Kurmei un Andrai Šeidlerei, kuras sagatavoja dalībniekus un spēlēja muzikālos pavadījumus!

    Uz tikšanos nākamgad, kad “Vērgales Sniegpulkstenītim” – 25!

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

 

« Atpakaļ