Trešdiena, 07.12.2022
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Liepājas rajona partnerības atvērto durvju diena

Liepājas rajona partnerības atvērto durvju diena

05.09.2018

     Pāvilostas novada pašvaldība 25. augustā pasākuma “Senās uguns nakts” ietvaros rīkoja Liepājas rajona partnerības administrēto projektu atvērto durvju dienu “Esi lepns par savu novadu”.

       Apmeklētāji tika aicināti iepazīties ar Pāvilostas novada pašvaldības realizētajiem projektiem, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs, kuras tika organizētas pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja. Neskatoties uz nelielām lietus gāzēm, pasākums tika kupli apmeklēts.

       No Liepājas rajona partnerības puses tika piedāvātas sekojošas aktivitātes: radošā darbnīca “Akmens spēks Latvijai”, kur katrs interesents varēja apgleznot laukakmeņus par tēmu, zivis, kas mīt Baltijas jūrā un Sakas upē. Apgleznotie akmeņi vēlāk tiks izvietoti kā vides objekti. Varēja izveidot novada “Bagātību karti” par divām tēmām: ar ko es lepojos savā novadā un ko es vēlētos nākotnē redzēt savā novadā. Pasākumu ar savām dejām kuplināja Pāvilostas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils”, jo arī deju kolektīva jaunie tērpi ir izgatavoti LEADER projekta ietvaros.

    Pasākumu visas dienas garumā atraktīvi vadīja Ģirts Vagotiņš Vagulis. Paldies visiem, kas piedalījās un apmeklēja atvērto durvju dienu “Esi lepns par savu novadu”.

 

Projektu koordinatore

Vizma Ģēģere

 

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

 

« Atpakaļ