Trešdiena, 07.12.2022
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Pāvilostu apmeklē sadarbības pilsētas delegācija no Polijas

Pāvilostu apmeklē sadarbības pilsētas delegācija no Polijas

05.09.2018

     Šī gada 13. martā starp Polijas Lebas pilsētu un Pāvilostas novada pašvaldību tika oficiāli noslēgts sadarbības līgums.

    Šī līguma darbības ietvaros ir paredzētas regulāras abu pušu delegāciju vizītes, tāpēc Pāvilostas novada pašvaldība 25. augustā uz Tūrisma sezonas noslēguma pasākumu aicināja Lebas domes delegāciju, kuras sastāvā bija Lebas domes priekšsēdētāja vietnieks Zdzislav Stasiak, Lebas domes deputāte un Lebas bankas direktore Hanna Kisielewska, Lebas domes deputāte un Lebas ģimnāzijas skolotāja Magdalena Wojcicka, Lebas domes deputāte Katarzyna Mazur, Lebas pašvaldības kultūras, sporta un tūrisma centra direktore Julija Tomicka un Lebas tūrisma centra direktores asistente Marlena Wejcher.

     Tikšanās reizē Pāvilostā Lebas delegācija piedalījās visās tās dienas aktivitātēs, kā arī notika Lebas un Pāvilostas novada pašvaldības rezolūciju abpusēja parakstīšana un  apmaiņa, kas ir neatņemama sadarbības līguma sastāvdaļa.

     Viesošanās reizē delegācija piedalījās arī Sakas upes regatē "Pāvilostas asaka" un tūrisma sezonas noslēguma pasākumā "Senās uguns nakts".  Lebas delegācijas viesošanās laikā, delegācija tika iepazīstināta arī ar Liepājas reģiona centrālo pilsētu – Liepāju.

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

 

« Atpakaļ