Sestdiena, 10.06.2023
Malva, Anatols

PĀVILOSTAS NOVADA UZŅĒMĒJU DIENA 2018

PĀVILOSTAS NOVADA UZŅĒMĒJU DIENA 2018

09.04.2018

    2018. gada 6. aprīlī Pāvilostas pilsētas kultūras namā notika Pāvilostas novada Uzņēmēju diena. Šādu pasākumu Pāvilostas novada pašvaldība rīkoja nu jau piekto reizi.

    Pasākums iesākās ar Pāvilostas pilsētas kultūras nama jauniešu vokālā ansambļa „Stella Amare” meiteņu dziedājumu un svinīgu Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja Ulda Kristapsona uzrunu uzņēmējiem.

     Pašvaldība Pāvilostas novada Uzņēmēju dienu ik gadu organizē citādi, un šogad tika nolemts pasākumu veidot ne tikai kā labāko uzņēmēju godināšanas un apbalvojumu pasniegšanas reizi, bet lai uzņēmējiem diena būtu piepildīta arī ar zināšanām, jaunu ideju meklējumiem un informācijas apmaiņu. Kultūras namā vienkopus pulcējās tie novada uzņēmēji, kuri pašvaldības rīkotajā seminārā vēlējās dzirdēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Lauku atbalsta dienesta un Valsts Ieņēmuma dienesta pārstāvju sagatavoto informāciju par nozares aktualitātēm un jaunumiem.

     LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis un LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Linda Grīnfelde klātesošos iepazīstināja ar LIAA atbalsta programmas “Biznesa inkubators” iespējām un par citām programmām inovāciju attīstībai un starptautiskajai konkurētspējai. Savukārt LAD Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs Ģirts Osis informēja zālē sēdošos par jaunumiem un izmaiņām, kas šogad stājas spēkā un ir saistoši visiem zemniekiem. Semināru noslēdza VID Nodokļu kontroles pārvaldes Normatīvo aktu ievērošanas kontroles daļas pārstāve Agnese Sālava ar lekciju par nodokļu kontroli, nodokļu maksātāju analīzi, dažādiem pārbaudes veidiem, nodokļu auditu u.c.

     Turpinājumā Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons sveica novada uzņēmējus un pateicās par viņu ieguldījumu kā sava uzņēmuma attīstībā un darba vietu radīšanā, tā arī visa novada izaugsmē.

     Kā ik gadu, arī šogad tika pasniegtas pašvaldības apbalvojumi divās nominācijās. Šogad nominācijā “Lielākais nodokļu maksātājs Pāvilostas novadā 2017” 1.vietu ieguva kooperatīvā sabiedrība “VĒRGALE-1”, 2. vietā ierindojās nodibinājums "FONDS "CILVĒKS CILVĒKAM"", savukārt 3. vietā - SIA “SINREN”. Savukārt nominācijā “Lielākais darba devējs Pāvilostas novadā 2017” 1.vieta nodibinājumam "FONDS "CILVĒKS CILVĒKAM"", 2.vieta kooperatīvai sabiedrībai “VĒRGALE-1” un 3.vieta zemnieku saimniecībai “APLOKI”. Ar apbalvojumu, Pateicības rakstu un ziediem tika sveikti visi apbalvojuma saņēmēji.

 

Marita Kurčanova,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

LAD Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs Ģirts Osis

LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Linda Grīnfelde

LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis

VID Nodokļu kontroles pārvaldes Normatīvo aktu ievērošanas kontroles daļas pārstāve Agnese Sālava

Apbalvojuma saņēmēji: (no kreisās) SIA “SINREN” īpašnieks Juris Rolmanis, z/s “Aploki” īpašnieks Edijs Aploks, nodibinājums “Fonds “Cilvēks cilvēkam”” pārstāve Kristīne Rozīte un kooperatīvās sabiedrības “Vērgale-1” pārstāvis Ēriks Lūks.

 

« Atpakaļ