Ceturtdiena, 18.08.2022
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Vēstures stunda skolā

Vēstures stunda skolā

27.04.2018

    Pāvilostas skola šajā mācību gadā svin savu 55.dzimšanas dienu.  Pāvilostas kultūras nama Kultūrvēstures izpētes pulciņš sadarbībā ar Jauniešu centra vadītāju vairāku mēnešu garumā pētīja un apkopoja skolas vēsturi, tikās ar bijušajiem skolotājiem un direktoriem, absolventiem un intervēja esošos skolas skolotājus. Minētās aktivitātes notika pašvaldības finansētā projekta "Manai skolai - 55" ietvaros.
   25. aprīlī projekta dalībnieces skolā rīkoja Vēstures stundu 1.-4. klašu skolēniem, kurā iepazīstināja ar projekta gaitā iegūto informāciju jaunāko klašu skolēnus, lai radītu viņos priekšstatu par laika posmu, kad skolā mācījās viņu vecāki un vecvecāki. Iedvesmojušās no apciemojuma reizē pie skolotājas Veltas Citskovskas izspēlētās ciparu spēles, tādu pašu atrakciju piedāvājām arī skolēniem, kuri to uzņēma ar lielu interesi un sajūsmu. Vēstures stundas noslēgumā kopīgi nodziedājām dziesmu "Lai vienmēr būtu saule".
   Paldies 11.klases jaunietēm Lienei, Unai, Samantai par līdzdarbību un īpaši Kristiānai un Gerdai par aktīvo iesaistīšanos projektā.   
    Maija beigās, 30.maijā, mācību gada noslēgumā Vēstures stundu  vadīsim  vecāko klašu skolēniem.
    Viens no projekta uzdevumiem bija apkopot un skolā izvietot visu skolas izlaidumu fotogrāfijas. Salidojuma dienā 28.aprīlī, tās būs skatāmas skolā. Esam izgatavojuši fotogrāfijas un arī informāciju par skolas direktorēm, kas skolas dzīvi vadījušas līdz šim.


Kultūrvēstures izpētes pulciņa vadītāja
Marita Horna

 

Fotogrāfija no Kultūrvēstures izpētes pulciņa arhīva

 


Projekta dalībnieces Gerda Tomsone un Kristiāna Šeiko vada vēstures stundu. Tehniski palīdz M. Horna.

 

« Atpakaļ