Otrdiena, 17.05.2022
Umberts, Herberts, Dailis

Vērgalnieki ar izrādi viesojas Pāvilostā

Vērgalnieki ar izrādi viesojas Pāvilostā

18.04.2018

      Atjaunotais Vērgales kultūras nama amatierteātris režisores Ineses Ceriņas vadībā šī gada 17. martā Vērgales kultūras namā saviem skatītājiem pasniedza ilgi gaidīto, daudz aprunāto un izsapņoto pirmizrādi - komēdiju ”Klases salidojums”, pulcējot pilnu zāli skatītāju. Daudzi, kas ļoti vēlējās izrādi redzēt, bet dažādu apstākļu dēļ to neredzēja, bija patiesī priecīgi dzirdēt, ka Vērgales amatierteātris ar iestudējumu uzstāsies tuvākos un tālākos novados un arī Pāvilostā.

     14. aprīlī Pāvilostas pilsētas kultūras namā pulcējās tie interesenti, kas Vērgales amatierteātra izrādi vēl nebija redzējuši Vērgalē, Dunalkā vai Vecpilī. Ar Vērgales amatierteātra aktieru sniegumu zālē sēdošie bija apmierināti, ik pa laikam no sirds izsmejoties un aplaudējot aktieru patiesajam sniegumam.

      Pusotras stundas garumā skatītāji varēja vērot komiskām situācijām un dažādiem pārpratumiem piepildīto izrādi, kurā notikumi risinās parastā ciemā. Ar sajūsmu pēc daudziem gadiem tiek rīkots klases salidojums, uz kuru ierodas arī bijušie klasesbiedri no ārzemēm, un lugas laikā atklājās ne viens vien rūpīgi slēpts pagātnes notikums. Humora pilno izrādi skatītājiem sniedza – Sanita un Normunds Dunkeri, Jānis un Agnis Aizstrauti, Inga Čipāne, Dita Rudzāja, Dace Gričele, Zane Dreimane, Igors Kravecs, Jons Kalējs un Agnis Ignāts. Režisore un lugas autore – Inese Ceriņa, scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Dace Lanka, kas arī veidoja afišu un izrādes programmiņas, bet uz skatuves aizkadrā darbojās – Velga Freimane.

   Izrādes noslēgumā klātesošie ar skaļiem aplausiem un skaistiem ziediem pateicās režisorei, aktieriem un visiem, kas palīdzējuši izrādei tapt.

    Tie, kas vēl nav redzējuši izrādi "Klases salidojums" to atkārtoti varēs vēl redzēt Vērgalē 20.jūnijā plkst.19.00!

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

« Atpakaļ