Trešdiena, 19.01.2022
Alnis, Andulis

Aprīlis

Lieldienu prieki Vērgalē

03.04.2018

Šogad Vērgales centru, jau neilgi pirms Lieldienām, rotāja  Vērgales pagasta pārvaldes sarūpētās lielās, krāsainās Lieldienu olas un Ingas Čipānes Lieldienu dekori.  Lieldienu rīts šogad atnāca vēss un nemīlīgs, taču to priecīgu darīja viena stārķa atgriešanās ligzdā. Un tādēļ lielākā daļa pasākumu norisinājās kultūras namā. Foajē varēja aplūkot Vērgales pamatskolas skolēnu Lieldienu zīmējumus un fotografēties ar Lieldienu Zaķi.

Lasīt vairāk

Lieldienas Saraiķos

03.04.2018

Ar pavasarim un Lieldienām neraksturīgiem laika apstākļiem šogad tika sagaidītas un svinētas Lieldienas Saraiķos.

Lasīt vairāk

Pāvilostā Lieldienas tiek aizvadītas teātra zīmē

03.04.2018

Šogad 1. aprīlī atzīmējām gan Starptautisko Joku dienu, gan Lieldienas, kurās kā liels pārsteigums uzniga balts sniegs. Bet tas netraucēja atzīmēt svētkus un priecāties par pavasara atnākšanu. Arī Pāvilostas pilsētas kultūras namā Lieldienas tika svinētas 1. aprīlī, mazliet pa jokam, bet ar Lieldienu noskaņu.

Lasīt vairāk

Lieldienas atzīmē arī Pāvilostas pirmsskolā

03.04.2018

  28. martā Pāvilostas PII "Dzintariņš’’ svinējām Lieldienas. Šogad mūs jau no paša rīta sagaidīja skaista saulīte ar „maziem zobiņiem”, lai varētu kopīgi bērnudārzu laukumā priecāties par sagaidīto pavasari un Lieldienām. Ar saviem stāstiem priecēja Lieldienu zaķis.

Lasīt vairāk

Lieldienas Vērgales bērnudārzā „Kastanītis”

03.04.2018

Vērgales bērnudārzā Lieldienas ieskandinam jau ceturtdienā, 29. martā, kad pie mums viesojās Lieldienu zaķis.

Lasīt vairāk
» 1 2