Piektdiena, 27.01.2023
Ildze, Ilze, Izolde

Mūzikas skolas audzēkņi apmeklē koncertu Liepājā

Mūzikas skolas audzēkņi apmeklē koncertu Liepājā

16.09.2016
    Pāvilostas Mūzikas skolas 15 audzēkņi no Pāvilostas, Vērgales un Jūrkalnes un trīs Mūzikas skolas skolotājas 14. septembrī mēroja ceļu uz Liepāju, lai koncertzālē “Lielais dzintars” apmeklētu koncertu “Sezonas prelūdija ar Uzbekistānas jauniešu simfonisko orķestri”.
     Koncertā piedalījās Uzbekistānas Jauniešu simfoniskais orķestris diriģenta Kamolidīna Urinbajeva vadībā un soliste, pianiste Madina Faizijeva.
     Koncerta programmā izskanēja Mirsadika Tadžijeva Svētku uvertīra, Nikolaja Rimska-Korsakova – simfoniskā svīta Šeherezade, Jāzepa Vītola – “Ametists” un “Rubīni” no simfoniskās svītas “Dārgakmeņi” un Sergeja Rahmaņinova Klavierkoncerts nr.2 op.18.
      Tā kā Pāvilostas Mūzikas skolas mācību programmās ir paredzēti arī koncertu apmeklējumi, lai bērniem rastos priekšstats par kolektīvu spēlēšanu, uzstāšanos publikas priekšā un profesionālu muzicēšanu, tad šis pirmais koncerta apmeklējums bija vienlaikus gan mācību programmas izpildi, gan arī jauks mācību gada iesākums. Paši Mūzikas skolas audzēkņi atzinīgi novērtēja šādu iespēju, ko viņiem bezmaksas dāvāja koncertzāles “Lielais dzintars” vadība. Arī šajā mācību gadā Mūzikas skolas direktore cer uz jauko sadarbību ar Liepājas koncertzāli un iespēju ar skolēniem apmeklēt vēl kādus koncertus “Lielajā dzintarā”.
       Pāvilostas Mūzikas skolas direktore saka lielu paldies audzēkņu vecākiem, skolotājām – Antrai Ķikutei, Jeļenai Doroņinai un Dacei Bērzniecei, bet pats lielākais paldies šoferītim Ilmāram Baltaiskalnam, kurš katru skolas audzēkni vēlajā vakarpusē droši nogādāja mājās.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 

 

« Atpakaļ