Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Novada izglītības iestādēs svin Skolotāju dienu!

Novada izglītības iestādēs svin Skolotāju dienu!

11.10.2016
    Straptautiskajā Skolotāju dienā, 2. oktobrī, Pāvilostas novada pašvaldība sveica savus novada pedagogus, dāvājot tiem Liepājas teātra izrādi “Vecās dāmas vizīte”.
 
PĀVILOSTAS VIDUSSKOLĀ
   30.septembrī Pāvilostas vidusskolā norisinājās skolotāju diena, ko rīkoja skolēnu Padome. Neierasti kā citus gadus bija fakts, ka skolotāji īsti nezināja, kas tiks organizēts un vai būs skolotāju diena.
    Īsi pēc pirmās stundas sākuma, atskanot trīs skolas zvaniem, skolotājiem bija jādodas uz aktu zāli, kurā viņiem jautrā gaisotnē aizritēja pirmās divas mācību stunda. Tikmēr vidusskolnieki centās iejusties skolotāju ādā, mācot pamatskolas bērnus.
    Skolotājus aktu zālē priecēja skolas ansambļa priekšnesums. Turpinājumā sekoja virkne spēļu, kas parādīja skolotāju precizitāti, spēju sastrādāties, kā arī humora izjūtu. Trešās stundas laikā, kad skolotāji jau paši vadīja mācību stundu, katrs apsveikumā saņēma ziedu, ko pasniedza 11. klases skolnieks Kārlis Rudzājs.
 
12. klases skolniece Annija Ansone
 
VĒRGALES PAMATSKOLĀ
    7.oktobrī ar dažādām aktivitātēm tika atzīmēta Skolotāju diena. Tradicionāli rūpes par skolas dzīvi šajā dienā uzņēmās 9.klases skolēni. Katrs devītklasnieks bija skolotājs vienā no klasēm, bet skolas direktora pienākumus pildīja 9.klases skolnieks Markuss Gedmins. Dienas gaitā devītās klases skolēni intervēja skolotājus, bet no tām savukārt tika izveidots humoristisks videomateriāls. Bet skolas vestibilā visas dienas garumā bija apskatāma skolotāju bērnības fotogrāfiju izstāde “Uzmini, nu!”. Svinīgā pasākuma laikā skolēniem bija jāuzmin skolotāju vārdi. Savukārt katra klase jau iepriekš bija sagatavojusi apsveikuma video savai audzinātājai un pasākuma gaitā šis video tika rādīts uz lielā ekrāna. Noslēgumā skolotāji saņēma ziedus un vēlējumus no skolēniem.
 
Vita Braže
 
Foto: V. Braže
Skolotāju diena Vērgales pamatskolā
 

 

 
 
 
 
« Atpakaļ