Trešdiena, 19.01.2022
Alnis, Andulis

“Kastanītī” atzīmē Ģimenes dienu

“Kastanītī” atzīmē Ģimenes dienu

16.05.2016
   12.maija pēcpusdienā Vērgales bērnudārzā “Kastanītis” tika atzīmēta Ģimenes diena un uz svētku koncertu tika aicināti bērnu vecāki un vecvecāki.
    Koncertā par godu Ģimenes dienai un par prieku māmiņām tika gan dziedāts, gan dejots, gan skaitīti dzejoļi. Tā kā Vērgales bērnudārza kolektīvs ir iesaistījies Erasmus+ programmas  projektā  „ACT  TOGETHER – BE CREATIVE!” , tad vispirms piecgadnieki un sešgadnieki izpildīja citu, projektā iesaistīto, valstu tautu dejas. Pasākumā redzējām ungāru, bulgāru, rumāņu un turku dejas, kur deju soļi daudzkārt atšķiras no mums ierastajām, latviešu tautas dejām. Tomēr bērni lieliski ar visu tika galā, iepriecinot savus vecākus. Koncertā dzirdējām arī to bērnu sniegumu, kuri šogad piedalījās mazo vokālistu konkursā “Cīravas Cālis”. Par prieku visiem dziedāja Adriāna Lorete Bādere, Andželīna Kalnišķe un  Gustavs  Šlanka. Pēc tam  grupiņu audzēkņi izpildīja latviešu tautas dejas un, dziedot dziesmiņas māmiņām, visu grupiņu audzēkņi tās sveica ar ziediem un pašu gatavotiem apsveikumiem.
      Paldies visiem  pulciņu  vadītājiem, mūzikas  skolotājai  un  grupu  skolotājām un  auklītēm  par  ieguldīto  darbu. Noslēgumā iestādes vadītāja vēlēja bērniem un vecākiem skaistu un izdevušos vasaru!
 
Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 

 

« Atpakaļ