Ceturtdiena, 18.08.2022
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Vidusskolas līdzpārvaldes forums

Vidusskolas līdzpārvaldes forums

03.06.2016
   5. maijā skolā notika Pāvilostas vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes forums. Tas bija ļoti interesants un visaptverošs pasākums, kā skolēniem darboties skolēnu līdzpārvaldē. Ventspils augstskolas studenti mūs iepazīstināja ar studentu padomes struktūru. Viņi ieteica, kā mums labāk veidot savu līdzpārvaldi un arī palīdzēja to izveidot. Tajā ir vairāki nodalījumi -  prezidents, vietnieks, kultūras, sociālās, sporta un ārējo sakaru nodaļu vadītāji un dalībnieki. Katra amata kandidātu ievēlēja ar aizklātu balsojumu, bet pirms tam katram, kurš piekrita kandidēt, bija jāprezentē sevi, kāpēc tieši viņš derētu šim amatam. Katra amata pārstāvim ir ļoti atbildīgs darbs un vienmēr jālūko, vai viss skolā ir kārtībā viņa dotajā sfērā. 

   Līdzpārvaldē darbojas apmēram 20 skolēnu. Lai darbs ritētu, visiem jābūt kā vienai lielai komandai, jāuzklausa vienam otra idejas un jāsastrādājas. Lai veicinātu sadarbību starp mums, mēs spēlējām saliedēšanās spēli, kurā mēs visi kā komanda kļuvām spēcīgāki.
 Mēs apspriedām, kādas problēmas ir skolā un kā tās mēs varētu risināt. Mēs izdomājām, kas ir tuvākie uzdevumi, kas mums jādara, un izveidojām aktuālāko problēmu sarakstu.
 
     Es domāju, ka tas ir ļoti noderīgi un ļoti jauki, ka skola nāk pretī skolēniem un ir ieinteresēta, kā padarīt skolas dzīvi labāku. Mēs ļoti novērtējam to, ka skolas vadība ir gatava atbalstīt padomes ierosinājumus, ir gatava dot finansējumu pasākumu veidošanai un ideju īstenošanai.
     Mēs priecājamies, ka skolas direktore un citi pedagogi ir pretimnākoši un gatavi ieviest ko jaunu un iet ārpus ierastā standarta rāmjiem. Tikai šādi, ar kopēju darbu un sadarbību, viss skolā ies uz augšu!

 

 
Pāvilostas vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes priekšsēdētāja
Annija Ansone
 
 

 

« Atpakaļ