Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Vērgalnieki piedalās ZZ čempionātā

Vērgalnieki piedalās ZZ čempionātā

27.05.2016
  Vērgales pamatskolas 8.klases skolēni Liepājā stadionā Daugava piedalījās ZZ čempionāta pusfinālā. 60 komandu konkurencē vērgalnieki izcīnīja 4.vietu, gūstot iespēju 28.maijā piedalīties ZZ čempionāta finālā Jūrmalā.
     Un tā, 28. maijā Vērgales pamatskolas 8.klase devās uz Jūrmalu, kur piedalījās Zelta Zivtiņas čempionāta finālā - trakās sacensībās starp klasēm visā Latvijā, kurās iespējams pārbaudīt drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību.   Latvijas skolēnu sporta un prāta spēlēs no agra rīta līdz vēlam vakaram norisinājās Jūrmalas pludmalē un Mežaparkā, kur  valdīja jautrība, skanēja mūzika, bija jūtams sacensību gars, notika dažādas darbnīcas.
    Aktivitāšu posmā, kas ilga gandrīz 5 stundas, pēc noteikta grafika mūsu uzdevums bija apmeklēt 8 aktivitātes, erudīcijas un konstrukcijas uzdevumus.
    Kaut arī neieguvām godalgotas vietas,59 klašu konkurencē ierindojāmies  12 vietā! No pasākuma atgriezāmies noguruši, saulē sakarsuši, ūdenī izmirkuši, bet apmierināti ar paveikto. Piedalīties šādā pasākumā nozīmē pārbaudīt  savus spēkus un zināšanas, pierādīt savu varēšanu. Iesakām ikvienai klasei to izbaudīt!
    Paldies visiem, kas bija kopā ar mums palīdzēja un atbalstīja!
 
Vērgales pamatskolas 8.klase un audzinātāja Marita Kalēja
 
Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

 
 
 
 

« Atpakaļ