Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans

18.05.2016
   13.maijā jau no paša rīta Vērgales pamatskolā valdīja svinīga noskaņa, jo Vērgales pamatskolā izskanēja pēdējais zvans.
    Vispirms devītklasniekus pie sevis uz stundu aicināja skolotāja Gunta Limberga, kura bija viņu audzinātāja pamatskolā pirmos četrus gadus. Visi kopā kavējās atmiņās par aizvadīto laiku skolā, atcerējās interesantus atgadījumus no skolas dzīves un skatījās fotogrāfijas. Klasē  pie tāfeles bija izvietotas klases kopbildes no 1. – 4.klasei, skolēni tās aplūkoja, mēģināja atpazīt katrs sevi un savus klases biedrus! Bijusī audzinātāja bija izvietojusi apskatei arī darbiņus, kuri tapuši sociālo zinību stundā. Tēma – mana nākotnes profesija. Stundas noslēgumā skolotāja katram devītklasniekam izdalīja mapīti, kurā glabājas zīmējumi un klases darbi no 1. – 4.klasei.
     Dienas turpinājumā visi skolēni pulcējās skolas aktu zālē uz Pēdējā zvana svinīgo pasākumu. Katra klase devītajiem bija sagādājusi ne vienu vien pārsteigumu un pat pa āķīgam uzdevumam, lai noskaidrotu, cik viņi ir gatavi eksāmeniem. 9.klases skolēni saņēma ziedus, apsveikumus un daudz laba vēlējumus eksāmenos, bet no 8.klases skaistu torti ar skolas attēlu. Pēc svinīgā pasākuma, nemainot tradīcijas, visi skolēni sadevās rokās, lai dotos gājienā un pēc tam pie skolas ozola izveidotu spēka apli.
    Pēc tam rūpes par devīto klasi uzņēmās 8.klase, organizējot viņiem dažnedažādus interesantus pasākumus, saistītus ar dzimtā pagasta iepazīšanu un izpēti. Diena noslēdzās ar tradicionālo pasākumu Vērgales muzejā. Arī šogad devītklasnieki un audzinātāja Ivita Meļķe parakstījās uz Goda dēļa, bet muzeja darbinieces katram dāvāja talismanu – no koka darinātas latvju spēka zīmes un tautas dziesmu kā vēlējumu, lai veiksme sekotu turpmākajās dzīves gaitās un sekmīgi tiktu nokārtoti eksāmeni. Pasākuma laikā fonā skanēja latviska mūzika, bet dzejoļus deklamēja Vērgales pamatskolas skolēni – Elīna Miltiņa, Eva Vītoliņa, Dace Dunaiska un Mārtiņš Lagzdiņš.      
      Veiksmi eksāmenos šogad vēlam – Annai DONEI, Dacei DUNAISKAI, Viesturam KAŽIM, Annai Ritai KURMEI, Jolantai KUČINSKAITEI, Laumai LAPIŅAI, Raivim LIEĢIM, Renāram MILTIŅAM, Baibai NIEDOLAI, Laurai PIRKTIŅAI, Alisei ŠĒNAI, Agnim VĪTOLIŅAM un Saivai ZAUEREI!
 
Vita Braže
 
Foto V.Braže, D.Dunaiska, M.Sīpola
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 

 

« Atpakaļ