Svētdiena, 23.01.2022
Strauta, Grieta

Lauras Gertsones personālizstādes atklāšana

Lauras Gertsones personālizstādes atklāšana

17.05.2016
   Sestdienā, 14. maijā, Pāvilostas bibliotēkas zālē notika pāvilostnieces - jaunās mākslinieces Lauras GERTSONES personālizstādes atklāšana, uz kuru bija sanākuši gan Lauras ģimene un draugi, gan bijušie skolotāji no Pāvilostas vidusskolas un Mākslas skolas.
   Pasākuma laikā sarunās ar bijušajiem skolotājiem, vecākiem un draugiem noskaidrojās, ka Laura ir ļoti talantīga, mērķtiecīga, atvērta un daudzpusīga personība, kura ļoti labi prot plānot savu laiku un piepildīt sevis izvirzītos mērķus. Kā atzina Lauras mamma Aija, ne vienmēr bījis viegli sadzīvot un saprast jauno mākslinieci. Mamma ļoti vēlējusies, lai meita apgūst mūziku, ko Laura arī veiksmīgi darījusi un Pāvilostas Mūzikas skolā tikusi līdz pat 5. klasei. Taču sirds vairāk vilinājusi uz mākslas un krāsu burvību. Tā Laura nolēmusi vairs neturpināt mācības Mūzikas skolā un iestāties Pāvilostas Mākslas skolā.
     Tālākais Lauras ceļš aizvedis uz Liepāju, kur viņa iestājusies un pabeigusi Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu. Lielākā daļa izstādes darbu ir tieši šajā laikā tapuši.
    Šobrīd Laura mācības turpina Rīgā Latvijas Mākslas akadēmijā. Pirmā kursa pirmais pusgads veltīts gobelēnam "Zem ūdens", kas arī apskatāms izstādē.
    Muzikālu sveicienu Laurai izstādes atklāšanā sniedza Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis "Burbulīši".
 
Marita Kurčanova
 
Foto: M. Kurčanova
 
 
 
« Atpakaļ