Piektdiena, 28.01.2022
Spodris, Kārlis

Zvans uz pēdējo mācību gada stundu

Zvans uz pēdējo mācību gada stundu

17.05.2016
    Pāvilostas vidusskolā 9. un 12.klašu beidzējiem š.g. 13.maijs bija  pēdējā mācību gada diena, lai jau nākamā nedēļā sāktu kārtot eksāmenus. Īpašu pārsteigumu sagatavoja astotie un vienpadsmitie, kuri ar  īpašu rūpību bija piedomājuši pie krāšņi izrotātām klašu telpām un sagatavotiem pārbaudījumiem.
     Pēc ceturtās mācību stundas visi skolotāji, tehniskie darbinieki un citi interesnti tika aicināti pulcēties aktu zālē uz kopīgo audzināšanas stundu.
    Pirmās klases skolnieku uzdevums bija ar zvana skaņām ievest zālē 9. un 12.klašu skolniekus, kur viņus uzrunāja skolas direktore  Ingūna Griškēviča. Tad jau arī paši skolēni bija gatavi teikt paldies tehniskajiem dabiniekiem par rūpēm visu mācību gadu garumā un skolotājiem, kuru izturība ar nepārspējamu jauniešu neatlaidību tika pārbaudīta katru mācību stundu. Par veiksmes vēlējumiem padomājušas  bija  arī pirmās klases audzinātājas Gaida Benete un Iveta Arāja.
   Nobeigumā mācību daļas vadītāja Aina Jakovļeva atgādināja, ka viss ir pašu spēkos, pasniedzot kopā ar skolas direktori katram skolēnam un klašu audzinātājām dāvanu - piezīmju blociņu.
 
M. Rolmane
 
Foto: M. Rolmane
 
 

 

« Atpakaļ