Svētdiena, 23.01.2022
Strauta, Grieta

Pirmsskolas iestādē “Dzintariņš” bērni savus vecākus Ģimenes dienā sveic ar koncertu

Pirmsskolas iestādē “Dzintariņš” bērni savus vecākus Ģimenes dienā sveic ar koncertu

16.05.2016
   15.maijs kalendārā atzīmēts kā Starptautiskā Ģimenes diena.
   Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestāde “Dzintariņš” pilna ar maziem bērniem un mēs esam nolēmuši, ka mums šī diena jāgodina ar vecākiem veltītu koncertu, jo kas gan bērnam var būt svarīgāks par ģimeni? Katru gadu šo koncertu mēs esam rīkojuši par godu Mātes dienai un mūsu mīļajām māmiņām, jo viņas mums ir vissvarīgākās visā pasaulē, bet tik pat liela vieta mūsu sirsniņās ir arī tētim, vecmāmiņām un vectētiņiem, tāpēc šis koncerts veltīts arī viņiem!
  Tēti, tu iemācīji man visu svarīgāko, ko der zināt par šo pasauli un manu vietu tajā. Vērodams tevi un visu darīdams tieši tāpat kā tu, es daudz ko iemācījos.
   Māmiņa, tu ievedi mani mīlestības pilnā, brīnumjaukā pasaulē, un, ja es būtu zilonēns, es gribētu taurēt pa visu pasauli – “Mana mamma ir vislabākā! “ Un tu tiešām tāda esi! Paldies, mamm. Par visu.
   PALDIES mīļo tēti, ka esi kopā ar māmiņu un atbalsti viņu ne tikai grūtos brīžos, bet arī ikdienā.
   PALDIES mūsu mūzikas skolotājai Aijai Gertsonei par milzīgo darbu, ko viņa ieguldījusi priekšnesumu tapšanā.
  PALDIES deju skolotājai Ligitai Eihvaldei par atraktīvām un amizantajām dejām, kuras demonstrēja pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvs “Kamolītis”.
   PALDIES bērniem par priekšnesumiem bagāto, ļoti skaisto koncertu!
   PALDIES mūsu mīļajiem vecākiem un vecvecākiem, ka esat ar mums.
   PALDIES Bērnu un ģimenes lietu atbalsta centra “Kurzemes talanti” struktūrvienībai “VD PARTNERI.LV”, kura sadarbībā ar starptautisko labdarības organizāciju “Samaritans Purse” labdarības projekta “Vislielākā dāvana” ietvaros, šajā dienā dāvināja pirmsskolas iestādes meitenēm Amerikas un Anglijas kristiešu ģimeņu sarūpētas dāvaniņas ar noderīgām lietām.
 LAI MĪLESTĪBA UN SATICĪBA KATRĀ ĢIMENĒ UN BRĪNIŠĶĪGS KOPĀ BŪŠANAS LAIKS!
 
Vadītāja Monta Pētermane
 
Foto: A.Rudzāja un M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
« Atpakaļ