Pirmdiena, 03.10.2022
Ilizana, Elza

Domes delegācija viesojas Nidā

Domes delegācija viesojas Nidā

20.01.2016
    Pāvilostas novada domes delegācija šā gada 14. un 15. janvārī viesojās Lietuvā, Neringas pašvaldībā ietilpstošajā pilsētas daļā- Nidā, kura ir arī Neringas pašvaldības centrs.
   Tā kā Neringas pašvaldība ir ļoti līdzīga Pāvilostas novada pašvaldībai, Pāvilostas novada domes delegācija viesojās Nidā ar mērķi veidot sadraudzību un kopīgi realizēt ES pārrobežu projketus.
    Viesojoties Nidā Neringas pašvaldības mērs Darius Jasaitis, izpilddirektors Algimantas Višniauskas un Neringas pašvaldības pārstāve Sandra Vaišvilaite Pāvilostas novada domes delegācijai izrādīja viņu pašvaldībā jau īstenotos ES projektus, Neringas pāsvaldībs administrācijas ēku un sēžu zāli, kā arī bija iespēja aprunāties ar Neringas domes deputātiem un citiem pašvaldības pārstāvjiem. Nākamā dienā Neringas Tūrisma informācijas centra gide Pāvilostas novada domes delegācijai izrādīja Nidas pilsētu un pastāstīja par tās vēsturi.
   Vizītes noslēgumā Neringas pašvaldības mērs un Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs vienojās par kontaktu uzturēšanu un sadraudzību, kā arī kopīgi  piedalīties šajā gadā Eiropas Savienības finansētajā LIT/LAT pārrobežas projektā.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 

 

« Atpakaļ