Pirmdiena, 11.12.2023
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Svētki Saraiķu bibliotēkā

Svētki Saraiķu bibliotēkā

02.01.2017
     Dažas dienas pirms gadumijas, 29. decembrī, Saraiķu bibliotēkā pulcējās lieli un mazi saraiķnieki, lai atskatītos uz aizvadīto gadu un nedaudz ielūkotos Jaunajā gadā! 
     Saraiķu bibliotēkas vadītāja Inguna Kopštāle bija sagatavojusi nelielu apkopojumu par bibliotēkas darbību 2016.gadā. Vispirms tika sveikti paši čaklākie grāmatu lasītāji, gan pieaugušie, gan bērni. Tāpat gan pieaugušajiem, gan bērniem bija sagatavotas nelielas dāvaniņas, lai atzīmētu viņu dalību bibliotēkas darbībā. Īpaši tika sveikta Saraiķu bijusī bibliotēkas vadītāja Aina Šteinberga, kura šovasar ieguldīja nozīmīgu darbu Saraiķu svētku rīkošanā. Katrs klātesošais pats sev izvēlējās bibliotekāres iepriekš sagatavotu vēlējumu Jaunajā gada, ko arī skaļi nolasīja. Eglītē tika iedegtas svecītes un svētki varēja turpināties! Bet klauvējieni pie bibliotēkas durvīm liecināja, ka ieradušies vēl ciemiņi. Tā izrādījās čigāniete, ko atpazinām kā Ainu. Arī viņa katram svētku dalībniekam  bija sagatavojusi pa saldam pārsteigumam, taču, lai to iegūtu bija jāskaita dzejolis, jādzied, vai jādejo! Turpinājumā gan lielie, gan mazie iesaistījās dažādās atrakcijās un cienājās ar sarūpēto svētku cienastu.
     Bibliotēkas vadītāja saka lielu paldies ikvienam, kurš atnāca uz pasākumu bibliotēkā un īpašs paldies pašvaldībai par gardo kūku!
 
Vita Braže

Foto: V.Braže
 
 

« Atpakaļ