Trešdiena, 07.12.2022
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Aizvadīta ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa galda tenisā izcīņa

Aizvadīta ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa galda tenisā izcīņa

23.12.2016
    Pāvilostas sporta zālē 16. decembrī notika ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa izcīņa galda tenisā. Sacensības tika organizētas divās grupās - zēni un meitenes līdz 16 gadiem un pieaugušie (vīri un sievas).
    Zēniem līdz 16 gadiem par ceļojošo kausu cīnījās septiņi dalībnieki, diemžēl arī šogad galda tenisa spēlē nepiedalījās neviena meitene. Izspēlējot katram dalībniekam ar katru, par ceļojošā kausa īpašnieku uz gadu kļuva Rihards Ķepsnis, 2. vietā atstājot Klāvu Paulu Vējkāji, bet  3. vietā - Artūru Bērziņu.
    Turpinājumā ceļojošā kausa izcīņa galda tenisā notika pieaugušo grupā.  Sievietes medaļas un ceļojošo kausu  sadalīja trīs dalībnieču konkurencē. Izspēlējot savstarpējos mačus, par ceļojošā kausa īpašnieci uz gadu kļuva Laila Priedola, 2. vietā Aija Barsukova, bet  3. vietā Arita Mūrniece.
Vīriešu grupā par ceļojošo kausu cīnījās desmit dalībnieki. Izspēlējot katram dalībniekam ar katru, par ceļojošā kausa īpašnieku uz gadu  kļuva Sandis Bieriņš, 2. vietā Uldis Kristapsons un 3. vietā Ivo Jaunzems.
    Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!
 
Aldis Barsukovs,
sporta organizators Pāvilostā
 
Foto: M. Kurčanova
 
 

 

« Atpakaļ