Sestdiena, 03.06.2023
Ineta, Inta, Intra

Nezaudēsim dzīves prieku

Nezaudēsim dzīves prieku

29.10.2015
     Ar šādu logo pensionāri tika aicināti uz atpūtas vakara balli. Dalībniekus un viesus sveica pensionāru apvienības vadītāja Maija un domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
    Tradicionāli tika atzīmētas gada nozīmīgākās jubilejas. Šogad pasākumā piedalījās divi Dimanta pāri – Rita un Haralds Lukšēvici, Austra un Māris Plūdumi. Dzīves gadu sudrabā un zeltā greznojušies, nu dārgakmeņu lādei pievienojuši dimantu. Gribas sacīt: „Kā diviem skaliem vienā liesmā degot, siltumu un gaismu sirdī uz mūžu saglabāt.” Savukārt ziedu klēpjus un bučas saņēma viena septiņdesmit gadniece un seši septiņdesmit piecu gadu jubilāri.
     Vakaru kuplināja pašdarbnieku priekšnesumi – dziesmas un skeči. Aplausu ovācijas izpelnījās elegantās omītes no Virgas un Priekules par dziesmām un dejām.
     Turpinājumā, protams, kafija, uzkodas, sarunas un dejas. „Dietu, dietu jaunas meitas…” tā tautasdziesmās dzied. Šoreiz māmiņas un vecmāmiņas pierādīja, ka mūzikas pavadījumā gan lēnākā solītī, gan valsīti griežot, omulības un dzīvesprieka netrūka.
     Liels paldies! Visiem, kuri piedalījās šī pasākuma tapšanā, vakara vadītājiem – Daigai un Eināram, kā arī Dacītei un kultūras nama meitenēm (Ar skatu nākotnē).
 
Lūcija Matroze
 
Foto: I.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

« Atpakaļ