Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Nākamās profesijas izvēle

Nākamās profesijas izvēle

04.12.2015
      25. novembrī Vērgales pamatskolas 8., 9. klašu skolēni piedalījās "Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra" rīkotajā projektā "Mūsdienīgas izglītības iespējas un zivsaimniecības popularizēšana". Pateicoties Vērgales skolas absolventam un Lauku attīstības konsultantam Andim Cielavam un viņa kolēģim Aleksejam Kačanovam, tika organizēta interesanta ekskursija uz Liepājas Jūrniecības koledžu un Durbi, kur, iesaistoties interaktīvā spēlē, bija iespēja iepazīt ekspozīciju par Durbes ezera apsaimniekošanu, attīstību, skatīt ezerā mītošo zivju un ūdensputnu daudzveidību.
       Skolēni atzina, ka Liepājas Jūrniecības koledžas diploms ir laba iespēja tālākajai savas karjeras veidošanai, jo gan kuģu vadītāju, gan kuģu mehāniķu, gan loģistikas specialitātes izglītība ir laba iespēja iegūt darbu pēc skolas beigšanas, gan strādājot uz kuģiem, gan ostās.  Liepājas Jūrniecības koledžā jau mācās un ir izteikuši vēlmi mācīties mūsu skolas audzēkņi.
       Paldies par interesanto ekskursiju visiem tās organizētājiem: Andim Cielavam, Aleksejam Kačanovam, Lienei Butkui un Indrai Grasei.
 
Vērgales pamatskolas direktora vietniece Anda Blūmane
 
Foto Aleksejs Kačanovs
 
 
 

 

« Atpakaļ