Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Jau septīto reizi Pāvilostā notiek jauniešu tautisko deju koncerts

Jau septīto reizi Pāvilostā notiek jauniešu tautisko deju koncerts

29.11.2015
    Jau septīto reizi Pāvilostas pilsētas kultūras namā piektdienas, 27.novembra, vakarā notika jauniešu tautisko deju kolektīvu sadancošanās koncerts "Deju spēles vējā".
     Kultūras nama zālē uz koncertu bija ieradušies gan Pāvilostas jaunieši, kuri agrāk pārstāvēja Pāvilostas pilsētas kultūras nama jauniešu deju kolektīvu, bet šobrīd pēc vidusskolas beigšanas dejo citos jauniešu kolektīvos Liepājā, Ventspilī un Rīgā, kā arī tie, kuri paši dejo tautiskās dejas, kādreiz dejojuši vai arī tikai skatās, lai reiz paši kāptu uz skatuves. Tautisko deju koncerts tiek rīkots ar mērķi, lai kolektīvi satiktos, rādītu savu veikumu un prasmi, kā arī lai viens no otra mācītos un iegūtu pozitīvas emocijas.
    Patīkamu pārsteigumu pirms koncerta sākuma Pāvilostas pilsētas kultūras nama 5.-9.klašu deju kolektīvs sagādāja savai vadītājai Daigai Cābelei, sirsnīgi un ar skaistu dziesmu sveicot viņu aizgājušajā jubilejā.
    Koncertā piedalījās Pāvilostas pilsētas kultūras nama  5. - 9.klašu deju kolektīvs (vadītāji Daiga Cābele un Einārs Vārsbergs), Grobiņas pilsētas jauniešu deju kolektīvs „Spararats” (vad. Inga Papirte), Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Jumītis” (vad. Ilze Jurgileviča), profesionālās izglītības kompetences centra „Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs „Odziņa” (vad. Inta Āboliņa), Durbes novada Vecpils pagasta jauniešu deju kolektīvs „Lāņupīte” (vad. Sandra Blūmbaha), Nīcas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Rietumvējš” jaunākā un vecākā grupa (vad. Agija Kaunese) un Vaiņodes vidusskolas jauniešu un 7. – 9.klašu deju kolektīvi (vad. Maira Strēle).
    Pēc tautisko deju koncerta, kurā katrs kolektīvs rādīja savas labākās dejas, tika sveikti visi kolektīvi un to vadītāji, kā arī aicināti uzkavēties viņiem par godu rīkotajā ballītē.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
« Atpakaļ